Aksjonær-søk

DuckDB + FastAPI + HTMX

Største endringer

NORSK RENEWABLES AS · 819113912 · 2024→2025
Basert på listed_isin. Viser opptil 250 per retning.

Topp 250 økning

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
VALINOR AScompanyNO0010941925140 253 821143 753 8213 500 000
SELACO AScompanyNO00109419251 280 1284 664 4953 384 367
LIDGARD INVEST AScompanyNO00109419250700 000700 000
MAGNUS BERG JOHANSENpersonNO00109419250400 000400 000
MARK JOHN SEGERpersonNO00109419256 636256 636250 000
KAI DETLEV MICHAELSENpersonNO0010941925129 189300 000170 811
YAOWANICH LAWRENCEpersonNO00109419250170 000170 000
KOAS AScompanyNO00109419250138 800138 800
THERESE DANIELSENpersonNO00109419250123 000123 000
ZIGMUNDS LANKApersonNO001094192583 935201 680117 745
ERIC CATO WILLASSENpersonNO0010941925300 000400 000100 000
JAIJA AScompanyNO0010941925245 150345 150100 000
PREBEN OSEBERGpersonNO0010941925100 000200 000100 000
JON ARE HAVIN BEUKESpersonNO0010941925410 000500 00090 000
MCE HOLDING AScompanyNO001094192523 126107 01483 888
JO KROGSTAD VALSETHpersonNO001094192520 000100 00080 000
JOHAN PETTER IVERSENpersonNO0010941925075 00075 000
ABRAHAM AIMUT TEWOLDEpersonNO001094192550 000100 00050 000
KOKKEN TOR INVEST AScompanyNO0010941925050 00050 000
GEIR OLE HENRIK BERGHpersonNO0010941925132 792174 29241 500
ALEXEY SHESTOVpersonNO0010941925041 07441 074
THOMAS HAUGENpersonNO0010941925040 01340 013
ISAK BØRVEpersonNO0010941925040 00040 000
NORDEA BANK ABPcompanyNO001094192511 90451 90440 000
OLE HERMAN LØVDOKKENpersonNO001094192538 95668 95630 000
KRISTOFFER SANNES SØRENSENpersonNO0010941925026 00026 000
BENDIK CHRISTIAN BRINCHMANNpersonNO001094192567 29590 98823 693
DANSKE BANK A/ScompanyNO001094192510 00030 00020 000
THOMAS THORSENpersonNO0010941925013 44313 443
SVEN INGE OLSENpersonNO0010941925012 00012 000
GUNVALD ANDREAS AXNER IMSpersonNO00109419251 00011 72710 727
STIG-JARLE ØSTGAARDpersonNO0010941925010 00010 000
SWEDBANK ABcompanyNO00109419253 45413 45410 000
KEPHAS KASPAR KALISCHpersonNO001094192506 0006 000
MAREK KOPECpersonNO001094192598 224103 0244 800
LENNY NILSEN IVERSENpersonNO00109419253404 1203 780
SVEINUNG PAZ ESKELANDpersonNO001094192502 1002 100
SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN ABcompanyNO00109419259 40911 4092 000
JOHANNES JOSEF NIESENpersonNO001094192501 8031 803
JOHN BJARNE BYEpersonNO001094192501 5001 500
PER-OVE JOHNSEN STRØMMEpersonNO00109419253381 5881 250
AUDUN NILSSENpersonNO001094192501 0001 000
EIRIK MANGSETHpersonNO001094192501 0001 000
GLENN ANDRE SUNDHAGENpersonNO001094192501 0001 000
HÅKON BJORNESpersonNO001094192501 0001 000
MORTEN SIRNESpersonNO001094192501 0001 000
SVENSKA HANDELSBANKEN ABcompanyNO001094192554 13555 035900
SURAJ GHIMIREpersonNO00109419250790790
OLA FRØYSNES LYSTADpersonNO00109419250700700
ADNAN TOPICpersonNO0010941925149 448150 000552
MARCUS EIVIKpersonNO00109419250500500
MARIE LEIRPOLL SOLHEIMSLIDpersonNO00109419250500500
PETAR MISKOVICpersonNO00109419255001 000500
HENNING BJØLVERUDpersonNO00109419250300300
MATTEUS HYTTEDALENpersonNO00109419250230230
MATS VÅGEpersonNO00109419250220220
ANJA SOFIE DUSIK SJAAVIKpersonNO00109419250216216
MARTIN BANG-JAREGpersonNO00109419250190190
JOSTEIN HETLANDpersonNO00109419250100100
HEDI ANNE BIRKELANDpersonNO001094192509595
THERESA GROTHpersonNO001094192505757
PHI THANH PHANpersonNO001094192502424
SENTHURAN RAVINTHRAKUMARpersonNO001094192501414
LIVA ELINE HUSEBØpersonNO001094192501111
THERESE MELVIKpersonNO0010941925077
ROAR JØRGENSENpersonNO00109419253 0003 0044

Topp 250 reduksjon

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
BANK PICTET & CIE (EUROPE) AGcompanyNO00109419254 978 1940-4 978 194
BERKER GROUP AScompanyNO00109419253 500 0000-3 500 000
NORDNET LIVSFORSIKRING AScompanyNO0010941925609 246350 000-259 246
SIGURD EMIL STRANDpersonNO0010941925189 4680-189 468
NORDNET BANK ABcompanyNO0010941925437 062269 490-167 572
STEIN HYTTEDALENpersonNO0010941925162 56610 000-152 566
JOHNY BLOMpersonNO0010941925114 2720-114 272
BOFA SECURITIES EUROPE SAcompanyNO0010941925113 0090-113 009
MORTEN HELGEBY SLETTEVOLDpersonNO001094192593 5810-93 581
THANH PHAN-FOSSpersonNO001094192578 3170-78 317
KÅRE MIKAL GUNDERSENpersonNO001094192575 0000-75 000
NILS ARNE HEGGERNES STORHEIMpersonNO001094192548 9960-48 996
ISAK BØRVEpersonNO001094192540 0000-40 000
JON KRISTIAN HEIMDALpersonNO001094192540 0000-40 000
JPMORGAN CHASE BANK, N.A., LONDONcompanyNO001094192530 0000-30 000
ELING AScompanyNO001094192527 4010-27 401
AURIMAS JURKSTASpersonNO001094192520 0000-20 000
CLEARSTREAM BANKING S.A.companyNO0010941925448 585433 535-15 050
HAHO AScompanyNO001094192514 5000-14 500
FRODE BERGEpersonNO001094192510 0000-10 000
IDAR MJØNESTRØpersonNO001094192510 0000-10 000
RUNE KJETIL MARTINUSSENpersonNO001094192510 0000-10 000
SJUR NYGÅRD LANGVIKpersonNO001094192510 0000-10 000
TOM HENNING RIMESTADpersonNO00109419258 3560-8 356
AVANZA BANK ABcompanyNO0010941925215 975208 317-7 658
NORDEA BANK ABPcompanyNO001094192518 26111 261-7 000
ODD ARNE SANDØYpersonNO00109419255 5710-5 571
PER ERNST ANDORSENpersonNO00109419257 0002 000-5 000
EH KAPITAL AScompanyNO00109419254 6720-4 672
TOM TVERÅENpersonNO00109419253 6860-3 686
ÅDNE HELLAND VEVATNEpersonNO00109419253 3800-3 380
JARLE MÆHLUMpersonNO00109419253 0000-3 000
MORGAN STANLEY & CO. INT. PLC.companyNO001094192564 80762 022-2 785
KNUT OLAV BILLER NORDSETHpersonNO00109419252 5000-2 500
SVEINUNG PAZ ESKELANDpersonNO00109419252 1000-2 100
JAN TERJE MESSELpersonNO00109419252 0800-2 080
STIAN WESSELpersonNO00109419255 4273 618-1 809
JOHANNES JOSEF NIESENpersonNO00109419251 8030-1 803
JIM RUNE ALSTADpersonNO00109419251 5100-1 510
BJØRN KLOUMAN BEKKENpersonNO00109419251 5000-1 500
GUDMUND MAGNE HÅLANDpersonNO00109419251 4620-1 462
ALEXANDER JARLE OPSHAUG TEIGENpersonNO00109419251 0000-1 000
GLENN ANDRE SUNDHAGENpersonNO00109419251 0000-1 000
WILLIAM JAMES WRIGHTpersonNO00109419251 0000-1 000
SVEIN VIKpersonNO00109419259800-980
NIKLAS GEORG ALEXANDER WILDHAGENpersonNO00109419259000-900
ATLE WIE MARTHINSENpersonNO00109419258500-850
SURAJ GHIMIREpersonNO00109419257900-790
OLA FRØYSNES LYSTADpersonNO00109419257000-700
PER HELGE MYKLEBUSTpersonNO00109419257000-700
ESPEN THOMASSEN JAKOBSENpersonNO00109419255000-500
KBC BANK NVcompanyNO001094192550 70650 206-500
MARCUS EIVIKpersonNO00109419255000-500
MARIE SOLHEIMSLIDpersonNO00109419255000-500
JAN EGIL HELGEVOLDpersonNO00109419253500-350
ODIN SUNDE OVERÅpersonNO00109419253430-343
HENNING BJØLVERUDpersonNO00109419253000-300
SØMNA EIENDOM AScompanyNO00109419253000-300
THOMAS HAGENpersonNO00109419253000-300
ANITA AGA JOHNSENpersonNO00109419252622-260
MATS VÅGEpersonNO00109419252200-220
ANJA SOFIE DUSIK SJAAVIKpersonNO00109419252160-216
MARTIN BANG-JAREGpersonNO00109419251900-190
ESPEN TØNDELLpersonNO00109419251620-162
HENRIK ALVESTADpersonNO00109419251500-150
HEDI ANNE BIRKELANDpersonNO0010941925950-95
STIAN JARNESSpersonNO0010941925900-90
THERESA GROTHpersonNO0010941925570-57
AUDRIUS BIEKSApersonNO0010941925400-40
THOMASSEN FINANS AScompanyNO0010941925400-40
PHI THANH PHANpersonNO0010941925240-24
SENTHURAN RAVINTHRAKUMARpersonNO0010941925140-14
LIVA ELINE HUSEBØpersonNO0010941925110-11
JENS-HENRIK HEGGpersonNO001094192590-9
ADRIAN GREGOR RATHpersonNO001094192570-7
* Verdi endring bruker sluttkurs/pris for 2025 når den finnes. Aksjeendringen er fortsatt hovedmålet.