Aksjonær-søk

DuckDB + FastAPI + HTMX

Største endringer

SAFE4 SECURITY GROUP AS · 912569608 · 2024→2025
Basert på listed_isin. Viser opptil 250 per retning.

Topp 250 økning

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
JAKOB HATTELAND INVEST AScompanyNO00108405640179 986179 986
SKANDINAVISKA ENSKILDA BANKEN ABcompanyNO0010840564129 417155 42826 011
VELFERDSINNOVASJON AScompanyNO0010840564022 22322 223
GYLLING & CO. AScompanyNO0010840564020 00020 000
NYGATA 16 AScompanyNO001084056431 68041 4579 777
BOG INVEST AScompanyNO001084056415 04324 7619 718
JPMORGAN CHASE BANK, N.A., LONDONcompanyNO001084056408 2638 263
KVASSHØGDI AScompanyNO001084056445 87653 5647 688
BÆKKELAGET HOLDING AScompanyNO001084056407 5007 500
SKIPS AS TUDORcompanyNO001084056450 25057 4727 222
UNION BANCAIRE PRIVEE, UBP SAcompanyNO001084056494 35998 4274 068
KRISTIAN THORSRUDpersonNO001084056402 9082 908
MABE INVEST AScompanyNO001084056447 76550 4702 705
STENSHAGEN INVEST AScompanyNO001084056460 75063 4342 684
SUNNY SIDE HOLDING AScompanyNO00108405646 1808 6802 500
MAGNE FRØYSTAD AABYpersonNO00108405641 1423 3002 158
MACE CONSULT AScompanyNO00108405644 0155 3571 342
BYGG SERVICE AScompanyNO001084056413 00014 0001 000
CAPRECA AScompanyNO001084056410 71211 7121 000
YNGVE MJAALANDpersonNO00108405645 2335 858625
ELISABETH SIEMpersonNO00108405640600600
JAN KJETIL MOEpersonNO00108405641 5202 120600
RABBE OSCAR ELFVING LUNDpersonNO00108405642 5003 000500
HANS PETTER HVAARApersonNO00108405641 0061 406400
KIREN HELLANpersonNO00108405640400400
MARIANNE OPAASpersonNO00108405647001 000300
TORE KROGSTADpersonNO00108405640290290
ASBJØRN KRAGSET AASENpersonNO00108405642 2472 447200
BJØRN SIGURD BORGENpersonNO00108405640175175
DNB CARNEGIE INVESTMENT BANK ABcompanyNO00108405640100100
KANNIKVEGEN INVEST AScompanyNO001084056475080050

Topp 250 reduksjon

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
JAKOB HATTELAND HOLDING AScompanyNO0010840564128 4130-128 413
LARS ULRIK CHRISTIANSENpersonNO00108405648 2630-8 263
URKRAFT AScompanyNO001084056444 27538 775-5 500
M2 KAPITAL AScompanyNO00108405645 1330-5 133
THORSRUD INVEST AScompanyNO00108405642 9080-2 908
LARS MARKUS KLEVEN MOENpersonNO00108405648600-860
ELISABETH SIEMpersonNO00108405646000-600
KIREN HELLANpersonNO00108405644000-400
TORE KROGSTADpersonNO00108405642900-290
BJØRN SIGURD BORGENpersonNO00108405641750-175
CARNEGIE INVESTMENT BANK ABcompanyNO00108405641000-100
DAGFINN MOENpersonNO0010840564520-52
DAVID KRISTOFFER KLEVEN MOENpersonNO0010840564520-52
SIGRID KLEVENpersonNO0010840564520-52
* Verdi endring bruker sluttkurs/pris for 2025 når den finnes. Aksjeendringen er fortsatt hovedmålet.