Aksjonær-søk

DuckDB + FastAPI + HTMX

Største endringer

NHST HOLDING AS · 914744121 · 2024→2025
Basert på listed_isin. Viser opptil 250 per retning.

Topp 250 økning

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
PER SKOVLIEpersonNO00050078070627627
ERLING SANNESpersonNO00050078070560560
FJELLBAKKE AScompanyNO00050078070558558
MARIKEN ASLAUG ANDERSSONpersonNO00050078070540540
AMBLE INVESTMENT AScompanyNO000500780731 52831 798270
PER GUNNAR HJORTHENpersonNO00050078070215215
VIDAR WANG ULLENRØDpersonNO0005007807222402180
LISE STORRØD GRANUMpersonNO000500780707070
ARNE REINEMOpersonNO000500780703333
ERLING REINEMOpersonNO000500780703333
SARA MARGRETA STRAUMEpersonNO000500780702828
ANNE SVANAUG STRAUMEpersonNO000500780702727
KJELL RØNNINGSBAKKpersonNO000500780701212
TOVE SVEENpersonNO000500780701212
DAG KETIL BOLSTADpersonNO000500780701010
TOR OLAV TRØIMpersonNO000500780701010
OLE BJØRN GAUSTADpersonNO0005007807011

Topp 250 reduksjon

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
PER SKOVLIEpersonNO00050078076270-627
ERLING SANNESpersonNO00050078075600-560
MARIKEN ASLAUG ANDERSSONpersonNO00050078075400-540
HORN BULL AScompanyNO00050078072800-280
HVN8 AScompanyNO00050078072780-278
RAGNHILD RØD ZOUBEKcompanyNO00050078072700-270
DAGNY ELISABETH RYGHpersonNO00050078072150-215
KARI WERNER AASSpersonNO00050078071800-180
LISE STORRØD GRANUMpersonNO0005007807700-70
WENCHE GÆRTNER REINEMOpersonNO0005007807660-66
INGER STRAUMEpersonNO0005007807550-55
KJELL RØNNINGSBAKKpersonNO0005007807120-12
TOVE SVEENpersonNO0005007807120-12
DAG KETIL BOLSTADpersonNO0005007807100-10
TOR OLAV TRØIMpersonNO0005007807100-10
ANNE MARIE GAUSTADpersonNO000500780710-1
* Verdi endring bruker sluttkurs/pris for 2025 når den finnes. Aksjeendringen er fortsatt hovedmålet.