Aksjonær-søk

DuckDB + FastAPI + HTMX

Største endringer

PHARMA HOLDINGS AS · 917999244 · 2024→2025
Basert på listed_isin. Viser opptil 250 per retning.

Topp 250 økning

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
JAKOB HATTELAND HOLDING AScompanyNO001079735024665 35965 113
SATURN INVEST AScompanyNO001079735060 00095 92835 928
CHRISTIAN GEORG LÜTKENpersonNO0010797350020 00020 000
CARE HOLDING AScompanyNO0010797350527 673546 09718 424
TAJ HOLDING AScompanyNO0010797350138 422152 79414 372
LUKAS I AScompanyNO001079735064113 64113 000
AGIR AScompanyNO001079735062 62274 62212 000
ODD BERG AScompanyNO001079735025 13137 10711 976
CONSEPT EIENDOM AScompanyNO001079735074 00081 5007 500
BRØDRENE KARLSEN HOLDING AScompanyNO001079735064 27270 7316 459
HARILA INVEST AScompanyNO00107973501 0474 0473 000
TAVE INVEST AScompanyNO00107973509 10712 1073 000
KJELL BETTMOpersonNO00107973504141 6141 200
HAUKELAND AScompanyNO00107973501 3812 3811 000
WEAB INVEST AScompanyNO00107973503741 000626
CAVA HOLDING AScompanyNO00107973504161 016600
KAPELLA HOLDING AScompanyNO00107973500588588
HH HOLDING AScompanyNO00107973500490490
ANUPA AScompanyNO001079735026426400
SANDER MALVIN STRØMpersonNO001079735035235200
BRYNJULF GRAN JENSENpersonNO00107973500149149
KAY HARALD STENSLANDpersonNO00107973500100100
TORRY TORHEIMpersonNO001079735001717
SIVILØKONOM OVE ELLINGSEN AScompanyNO001079735001515
INNOCOM INVEST AScompanyNO001079735001414
SIGBJØRN ALBERTSENpersonNO001079735001010
NORDNET BANK ABcompanyNO0010797350055

Topp 250 reduksjon

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
JAHATT AScompanyNO001079735053 1370-53 137
GADD HOLDING AScompanyNO00107973505880-588
HÅKON HANSEN AScompanyNO00107973504900-490
BGJ HOLDING AScompanyNO00107973501490-149
TORRY TORHEIMpersonNO0010797350170-17
ELLINGSEN REGNSKAPSSERVICE AScompanyNO0010797350150-15
GASELLE INVEST AScompanyNO0010797350140-14
SIGBJØRN ALBERTSENpersonNO0010797350100-10
DANSKE BANK A/ScompanyNO0010797350116-5
* Verdi endring bruker sluttkurs/pris for 2025 når den finnes. Aksjeendringen er fortsatt hovedmålet.