Aksjonær-søk

DuckDB + FastAPI + HTMX

Største endringer

EASEE ASA · 920292046 · 2024→2025
Basert på listed_isin. Viser opptil 250 per retning.

Topp 250 økning

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
BYGGTEKNIKK PROSJEKT AScompanyNO00129086660255 093255 093
BRØDRENE JENSEN AScompanyNO00129086660244 541244 541
BRØDRENE JENSEN SELSKAP II AScompanyNO0012908666905 4901 045 905140 415
WISKI CAPITAL AScompanyNO0012908666358 837494 502135 665
IVAR ARNESEN INVEST AScompanyNO0012908666169 207255 15285 945
FORNÆSS INVEST AScompanyNO0012908666169 207245 94776 740
JTE HOLDING AScompanyNO00129086662 53429 23526 701
EASEE ASAcompanyNO001290866640 74751 57110 824
MØLGAARD AScompanyNO0012908666499 803510 55610 753
ANTHONY NATHAN FERNANDEZpersonNO001290866609 7479 747
OSJORD INSIGHTS AScompanyNO001290866609 7479 747
SIVER AScompanyNO001290866609 7479 747
MIDTEK AScompanyNO001290866640 29049 0628 772
RIEGROT AScompanyNO00129086662 7977 8845 087
MAARTEN HENDRIK BARENDRECHTpersonNO001290866604 8924 892
PIXIEDUST HOLDING AScompanyNO00129086666 19510 4784 283
OLSE AScompanyNO001290866604 0004 000
CREATECH AScompanyNO00129086661 302 2091 306 0883 879
OMH AScompanyNO00129086664 8978 7473 850
VIGDIS GABRIELSENpersonNO001290866602 5552 555
MANA INVEST AScompanyNO00129086665 1057 4552 350
PENGEBINGE AScompanyNO00129086662 2114 5402 329
IVY ANTE AScompanyNO00129086666 8349 1462 312
TRK GROUP AScompanyNO00129086664 0886 1452 057
KJELLESVIK INVEST AScompanyNO00129086662 2144 0911 877
ANNE MINOTHI AASVOLDpersonNO0012908666451 7671 722
INVESTORI AScompanyNO00129086661 7353 3391 604
JAN-ERIK CARLSENpersonNO001290866601 6041 604
PAPPAGØYE AScompanyNO00129086663561 9601 604
SEAN CRAIG CEARLEYpersonNO001290866601 6041 604
TRULS LUNDEpersonNO00129086661 8893 4931 604
MARTHE KINDERVÅGpersonNO001290866601 6001 600
FRODE ANDRE SUNDE HANSENpersonNO00129086669472 5291 582
JAN ALVAREZ ALONSOpersonNO001290866601 5311 531
K-NUT INVEST AScompanyNO00129086666 9228 4351 513
CARL ERIK LEITAOpersonNO001290866601 3461 346
KJETIL WATHNE OFTEDALpersonNO00129086665 4476 5601 113
4HTB AScompanyNO00129086665 4666 5591 093
STIAN MURAT GJESDALpersonNO00129086665 9056 9561 051
BJERGA LANGELAND AScompanyNO00129086662 2463 2851 039
LEON SHAMBI MWAZANGEpersonNO001290866601 0221 022
AURUM CAPITAL AScompanyNO001290866601 0001 000
EVOCA AScompanyNO001290866601 0001 000
GATE8 AScompanyNO001290866601 0001 000
KEN ERIK STEINEpersonNO00129086661 0002 0001 000
T.O.BERGE AScompanyNO00129086662 0923 084992
DARK WINGS DARK WORDS AScompanyNO00129086661 6332 621988
MEDVINN AScompanyNO00129086669471 922975
DIGATEK AScompanyNO00129086669471 904957
RAPSHARE AScompanyNO00129086661 2842 220936
EIK HJEMLI HOLDING AScompanyNO00129086661 3472 254907
DIANA FIDELIS DAGESTADpersonNO00129086667 1837 983800
MARGURAME AScompanyNO00129086662 3063 103797
ELLEN HATLESTAD AScompanyNO00129086661 1621 934772
SVEIN MAGNE MOEpersonNO00129086661 2852 031746
ANDERS EKKJE SLETTEBØpersonNO00129086661 3752 104729
BLINNI INVEST AScompanyNO00129086661 1271 784657
KARINA UR HOLGERSENpersonNO00129086661 6602 317657
LURA HOLDING AScompanyNO00129086661 3031 960657
METHI MOCKUP AScompanyNO00129086669471 604657
NINA ELISABETH SKOGLANDpersonNO00129086661 3031 960657
SANDRA NEUMANNpersonNO00129086669471 604657
SOLODDEN HODL AScompanyNO00129086661 6382 295657
TIPET AScompanyNO00129086661 3031 960657
MALWINA HOLDING AScompanyNO00129086662 3773 016639
MOTIV8 MARKETING AScompanyNO00129086665 4476 000553
CHAMPAGNE SUPERNOVA AScompanyNO00129086662 5553 105550
GRETE GJESTELAND SMEDSVIGpersonNO00129086660535535
ELECTRIFY AScompanyNO00129086662 1602 673513
JOAKIM FROSTAD HIIMpersonNO00129086660511511
NITTIOETT AScompanyNO00129086661 7472 251504
TOMMY THORSNES TALLEpersonNO0012908666500964464
HIIMVEST AScompanyNO0012908666356807451
STIG JOHANSENpersonNO00129086660437437
TOR CHRISTIAN FRAUSINGpersonNO00129086660437437
MARYAM FARZADpersonNO00129086660422422
ØYVIND AARRESTAD AAKREpersonNO00129086668 1588 558400
VARIATY AScompanyNO00129086661 8962 280384
CECILIE BOYE BERGpersonNO00129086660356356
DANIEL FEDAI LARSENpersonNO00129086660356356
ENDRE INVEST AScompanyNO0012908666423779356
TJERAND ØVSTEBØpersonNO0012908666255611356
RUNE ANDRE ENGSETHpersonNO00129086660317317
SEYUM MULUGETA MAMOpersonNO00129086669471 160213
LINN BEATE ALFHEIMpersonNO00129086660187187
SARA FINDRENGpersonNO00129086660169169
SYNNØVE HOLGERSEN HØIVIKpersonNO00129086660143143
MUCHO PESOS AScompanyNO0012908666443567124
BIRGIR THORODDSENpersonNO0012908666356472116
HANS ARNE HÅNES HOLDING AScompanyNO0012908666270378108
JOACHIM BJERKE JENTOFTpersonNO00129086660100100
BAKKER AScompanyNO001290866621427460
JOHAN FREDRIK OLOFSSONpersonNO001290866605858
ARNE JOHANNESENpersonNO001290866601010

Topp 250 reduksjon

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
BYGGTEKNIKK DRIFT AScompanyNO0012908666169 2070-169 207
GRI7 AScompanyNO00129086661 338 2821 293 506-44 776
CASPAR CHRISTOPH MOE MARIERO-KLEESpersonNO001290866613 1754 025-9 150
MAARTEN HENDRIK BARENDRECHTpersonNO00129086664 8920-4 892
DRISTI CAPITAL AScompanyNO0012908666628 941624 941-4 000
VIGDIS GABRIELSEN HOLDING AScompanyNO00129086662 5550-2 555
LEON SHAMBI MWAZANGEpersonNO00129086661 0220-1 022
DENNIS RUUD OLSENpersonNO00129086664 0423 042-1 000
CARL ERIK LEITAOpersonNO00129086668920-892
TEAMS INVEST AScompanyNO00129086665350-535
JOAKIM HIIMpersonNO00129086665110-511
MARYAM FARZADpersonNO00129086664220-422
ANNE-KATRINE PAUWELSpersonNO00129086663560-356
DANIEL FEDAI LARSENpersonNO00129086663560-356
ENDRE BJØRNSENpersonNO00129086663560-356
LCI AScompanyNO00129086663560-356
TADA JUNHOKpersonNO00129086663560-356
ÆTT INVESTERING AScompanyNO00129086663560-356
JOHAN SVERDRUP AScompanyNO00129086663370-337
ENGSETH INVEST AScompanyNO00129086662530-253
EVCORP AScompanyNO00129086669 0518 820-231
DIEGO ALEJANDRO GARCIA LOZANOpersonNO00129086662000-200
SARA FINDRENGpersonNO00129086661690-169
GØY AScompanyNO00129086661430-143
JERNTOFT INVEST AScompanyNO00129086661000-100
KATHERINE FRIEDRICHpersonNO0012908666850-85
* Verdi endring bruker sluttkurs/pris for 2025 når den finnes. Aksjeendringen er fortsatt hovedmålet.