Aksjonær-søk

DuckDB + FastAPI + HTMX

Største endringer

AURORA EIENDOM AS · 926446347 · 2024→2025
Basert på listed_isin. Viser opptil 250 per retning.

Topp 250 økning

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
EIENDOMSSPAR AScompanyNO00110323106 385 6396 619 412233 773
OALD INVEST AScompanyNO00110323100198 663198 663
JOH JOHANNSON EIENDOM AScompanyNO00110323106 022 7336 192 750170 017
ALTI INVEST AScompanyNO00110323103 200 0143 363 607163 593
NSF IV NORWAY HOLDING 10 AScompanyNO00110323102 000 0002 102 435102 435
MATTISHOLMEN AScompanyNO00110323100100 000100 000
VARNER INVEST AScompanyNO00110323101 730 3511 818 81188 460
AS CLIPPERcompanyNO00110323102 007 7412 092 74985 008
STRAWBERRY SHOPPING AScompanyNO00110323101 553 7631 633 19579 432
UTHALDEN EIENDOM AScompanyNO0011032310612 721691 71778 996
MAGNUSMAGNUS AScompanyNO0011032310064 60864 608
STOKKE INDUSTRI EIENDOM AScompanyNO00110323101 522 5811 586 33763 756
RYEN FINANS AScompanyNO0011032310042 00042 000
BYGGTEKNIKK PROSJEKT AScompanyNO0011032310509 942535 93125 989
MEXICO INVEST AScompanyNO001103231034 00058 35224 352
TINI INVEST AScompanyNO00110323105 60025 31919 719
J.P. MORGAN SEcompanyNO0011032310999 8411 017 28117 440
MARTIN JAKOB NAGELLpersonNO0011032310012 00012 000
LIGNA AScompanyNO0011032310208 049219 72111 672
PEAK INVEST AScompanyNO0011032310313 811325 28711 476
AROMA VEKST AScompanyNO001103231007 0967 096
STH HOLDING AScompanyNO0011032310176 208180 4584 250
LYS OG KRAFT EIENDOM AScompanyNO001103231003 1383 138
HONUNGSDUGG AScompanyNO001103231002 1702 170
TROND MARLOW HOLDING AScompanyNO001103231002 1082 108
CALIFORNIA INVEST AScompanyNO001103231075 00077 0002 000
TOREI AScompanyNO001103231001 7731 773
LINGEN INVEST AScompanyNO001103231001 5001 500
OTCB AScompanyNO00110323103 5105 0101 500
PER VIDAR KLEE KJØLMOENpersonNO001103231001 2521 252
GUNNAR ESPELIDpersonNO001103231001 2001 200
LINDA MARGARETA KLEE KJØLMOENpersonNO001103231001 1901 190
LEIF PATRIK NIKLAS FALKENBYpersonNO001103231001 1161 116
MORGAN STANLEY & CO. INTERNATIONALcompanyNO001103231001 1081 108
BJØRNAR GRYTSKOG SKRALTHAUGpersonNO001103231001 0001 000
JOHAN MOHNpersonNO001103231001 0001 000
VITABONA AScompanyNO001103231001 0001 000
COLORADO EIENDOM AScompanyNO001103231062 03563 000965
CITIGROUP GLOBAL MARKETS LTDcompanyNO00110323100893893
AURORA EIENDOM AScompanyNO00110323100639639
IDAR GRANUM BJØRDALpersonNO00110323105001 124624
NUKO AScompanyNO00110323100578578
TROND HÅSKJOLDpersonNO00110323104 4595 020561
UELAND SHIPPING AScompanyNO0011032310400800400
DOKKEN INVEST AScompanyNO0011032310300665365
AVANZA BANK ABcompanyNO001103231066422356
MARTIN JOHAN LAURITZENpersonNO00110323100345345
AADNE MYKLANDpersonNO00110323100255255
LTM INVEST AScompanyNO00110323100235235
ØYSTEIN OLAV ÅNNELANDpersonNO00110323100234234
ARNULF EINAR BEKKELIpersonNO00110323100200200
TORE HAAKON EILERTSENpersonNO00110323100200200
ACTIVE PRO AScompanyNO001103231050 00050 168168
OTTO LENNART LONGVASTØLpersonNO00110323100156156
KJELL-ERIK STENBERGpersonNO00110323100121121
KJELL VINJEpersonNO00110323100118118
TORBJØRN VEFRINGpersonNO00110323100117117
ELLEN CHRISTENSE DUEpersonNO00110323100114114
ANDRE PEQUENINO ROQUEpersonNO00110323100113113
STEIN HYTTEDALENpersonNO00110323100103103
HARALD ARNULF STENSLANDpersonNO00110323100100100
INGE LISTHAUGpersonNO00110323100100100
PER ÅGE HANSENpersonNO00110323100100100
JONAS LEIKVOLLpersonNO001103231009090
JARLE KRISTIANSENpersonNO001103231008787
GISLE HOLST RONESSpersonNO001103231027035080
LUKAS TEODOR STOJCEVSKI PEDERSENpersonNO001103231008080
KENNETH TORPpersonNO001103231006969
TOR-ARNE FJELDHEIMpersonNO001103231006060
KRISTIN SÆBYpersonNO001103231005656
HENRIK FOSSpersonNO001103231005050
HÅKON FREDRIKSENpersonNO001103231003737
MARIE FALKEVIK TUNGEVÅGpersonNO001103231003030
RUTH KYSTFISKE AScompanyNO001103231003030
ISABELL GJESDALpersonNO001103231002727
INGE SANDVIKpersonNO001103231002525
LINN VICTORIA KOFOED SLETTBAKKpersonNO001103231002020
PETTER BUSETpersonNO001103231001616
CAMILLA IREN ESPESETHpersonNO001103231001515
RUBEN ISAKSEN HOLMGRENpersonNO001103231001515
NILS OLE SØNDERGAARDpersonNO001103231001212
LARS LUNDpersonNO001103231001111
ERICH JOSEF HEIGLpersonNO001103231012013010
TRYGVE STAFFpersonNO0011032310099
KWM RÅDGIVNING AScompanyNO00110323104 7924 8008
MERRILL LYNCH INTERNATIONALcompanyNO0011032310088
DANIEL HELGHEIMpersonNO0011032310066
STINE-MARIE BENTSENpersonNO0011032310044
GEIR JONNY FAGERLIpersonNO0011032310363
WALDEMAR JENSENpersonNO0011032310022
ØYVIND HOLMBOE BASMOpersonNO0011032310022
BJØRN HOLSTADpersonNO0011032310341
FREDRIKSHOLM HOLDING AScompanyNO0011032310011
TORE ANDREAS LARSENpersonNO0011032310011

Topp 250 reduksjon

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
KVERVA INDUSTRIER AScompanyNO0011032310497 5240-497 524
TRETINDANIBBA AScompanyNO0011032310198 6630-198 663
GENS INVEST AScompanyNO0011032310100 0000-100 000
GRØDE AScompanyNO0011032310100 0000-100 000
HEJMA AScompanyNO0011032310100 0000-100 000
HALFDAN HOLME AScompanyNO001103231095 5000-95 500
RAVI INVESTERING AScompanyNO001103231050 0000-50 000
X BOSS AScompanyNO001103231049 2860-49 286
RYEN AS EIENDOMcompanyNO001103231042 0000-42 000
TORGET 3 MOLDE AScompanyNO001103231041 1620-41 162
MAGNUS BANG SVENDSENpersonNO001103231035 3380-35 338
PROFOND AScompanyNO001103231029 295196-29 099
NORDNET BANK ABcompanyNO001103231028 82725-28 802
NYE BACHELOR AScompanyNO001103231078 70053 690-25 010
CAPNOVA HOLDING AScompanyNO001103231025 0000-25 000
INJEKTOR AScompanyNO0011032310122 000101 000-21 000
P.A. HOFF HOLDING AScompanyNO001103231019 9570-19 957
ERLING RUUD HOLDING AScompanyNO001103231016 8100-16 810
SOS SHIPPING AScompanyNO001103231016 8060-16 806
UTHALDEN AScompanyNO001103231012 5430-12 543
DAN HOLME AScompanyNO001103231012 0600-12 060
HF-INDUSTRIES AScompanyNO001103231010 0960-10 096
GUNNBJØRN EDVARD FLYUMpersonNO001103231010 0000-10 000
NORDNET LIVSFORSIKRING AScompanyNO00110323107 3950-7 395
MMH NYSTEEN INVEST AScompanyNO00110323107 3160-7 316
MIKAEL GRINDE SKOVRUPpersonNO00110323107 1800-7 180
WERNHAM HOGG AScompanyNO00110323106 4970-6 497
SB1 MARKETS AScompanyNO00110323105 6850-5 685
BRONCO TRADING AScompanyNO00110323105 6020-5 602
PF CAPITAL AScompanyNO00110323105 6020-5 602
ALF MARTINSEN INVEST AScompanyNO00110323104 0000-4 000
INVESTERINGS AKSJESELSKAPET ONEGA AScompanyNO00110323104 0000-4 000
YK INVEST AScompanyNO00110323103 0000-3 000
NORDFJORD AScompanyNO00110323102 9140-2 914
BORGUND INDUSTRI AScompanyNO00110323102 5000-2 500
MATTISTO AScompanyNO00110323102 3840-2 384
EIVIND KRISTIAN NORDLIDpersonNO00110323102 3000-2 300
M57 HOLDING AScompanyNO00110323102 0000-2 000
DUCIT AScompanyNO00110323101 8000-1 800
KARL KRISTIAN NORDLIDpersonNO00110323101 8000-1 800
SRECO AScompanyNO00110323101 8000-1 800
KONSULENT GUNNAR PEDERSEN AScompanyNO00110323101 6000-1 600
ESTATOR AScompanyNO00110323101 2230-1 223
HERACLES INVEST AScompanyNO00110323101 1660-1 166
MTB EIENDOMSUTVIKLING AScompanyNO00110323103 8992 871-1 028
BJØRNAR GRYTSKOG SKRALTHAUGpersonNO00110323101 0000-1 000
SVERRE KLEMETSDAL AScompanyNO00110323101 0000-1 000
SVEIN JOSEF GJERAKERpersonNO00110323109920-992
BOLIGCOMPAGNIET AScompanyNO00110323108530-853
JOHN EINAR KILENpersonNO00110323107500-750
VEGARD KVAMMEpersonNO00110323107500-750
CLEARSTREAM BANKING S.A.companyNO0011032310953227-726
HELGE IVAR GAUSNESpersonNO00110323107000-700
TRULS MOHOLDT AScompanyNO00110323107000-700
NESTOR INVEST AScompanyNO00110323106400-640
MORTEN RENSTRØM PEDERSENpersonNO00110323106370-637
THOMAS RENSVOLDpersonNO00110323106100-610
PARRA AScompanyNO001103231015 10814 506-602
ERLEND LUNDpersonNO00110323105870-587
HELGE KULBERGpersonNO00110323105620-562
J.P. MORGAN SECURITIES PLCcompanyNO001103231058443-541
TOM JOGERTpersonNO00110323105270-527
ROY MARQUIS PAULSENpersonNO00110323105200-520
SIVERT FISKE STRANDpersonNO00110323105000-500
ASSET IT AScompanyNO00110323104960-496
EIRIK GÄRTNERpersonNO00110323104800-480
5C INVEST AScompanyNO00110323104750-475
EILERT MIKKELSENpersonNO00110323104700-470
JØRN HAUGLI LUNDEpersonNO00110323103290-329
ALF SYBERG RASMUSSENpersonNO00110323103250-325
PETTER GARLIpersonNO00110323103230-323
ANNE KATHRINE HESBØLpersonNO00110323103000-300
JAN OVE ØIGÅRDpersonNO00110323103000-300
SILJE MYRVOLD ENGEBRETSENpersonNO00110323103000-300
LARS CATO MATHISENpersonNO00110323102850-285
DAG HELGE SETEKLEIVpersonNO00110323102800-280
PALLONETTO INVEST AScompanyNO00110323102500-250
ØYVIND MIDTTVEITpersonNO00110323102500-250
SURNADAL SOLSKJERMING AScompanyNO00110323102400-240
OBAO AScompanyNO00110323102080-208
ANNE HELENE MORTENSENpersonNO00110323102000-200
BARTLET HOLDING AScompanyNO00110323102000-200
ESPEN HAMREpersonNO00110323102000-200
ILAG HOLDING AScompanyNO00110323102000-200
EINAR BREDE BRAADLANDpersonNO00110323101990-199
HÅKON FJÆRLIpersonNO00110323101700-170
REINULF HAUGEBERGpersonNO00110323101500-150
JAN ALEKSANDER FRICHpersonNO00110323101440-144
THORLEIF ANDREASSENpersonNO00110323101400-140
ESPEN LUNDpersonNO00110323101000-100
GEIR KRISTIAN HOLTHEpersonNO00110323101000-100
HENRIK BETTUMpersonNO00110323101000-100
JØRGEN DALINGpersonNO00110323101000-100
TERJE FORBERGpersonNO0011032310970-97
INGE BIRKELANDpersonNO0011032310900-90
TONJE FUGLÅS KVENDBØpersonNO0011032310945-89
LUKAS TEODOR STOJCEVSKI PEDERSENpersonNO0011032310800-80
AS FINANSPLANcompanyNO0011032310760-76
ERIK SANDpersonNO0011032310750-75
MT4 HOLDING AScompanyNO0011032310700-70
ADD ON AScompanyNO0011032310600550-50
FWH BEMANNING AScompanyNO0011032310500-50
JIM ODDVAR KVÆRNØpersonNO0011032310450-45
JON BIRGER GURSLIpersonNO0011032310405-35
MATS HERMANSENpersonNO0011032310300-30
LARS KRISTIAN TODALpersonNO0011032310140-14
GEORG FRED EDELMANNpersonNO0011032310100-10
NORUNN BEATE BENDIKSEN BOLSTADpersonNO0011032310100-10
JOHN WALDEMAR BROX-JENSENpersonNO001103231020-2
PER-OTTO OPPI CHRISTIANSENpersonNO001103231010-1
ROY CLAUS OLSENpersonNO001103231010-1
THOMAS FJELDHAMMERpersonNO001103231021-1
TORE GEIR KRISTIANSENpersonNO001103231010-1
* Verdi endring bruker sluttkurs/pris for 2025 når den finnes. Aksjeendringen er fortsatt hovedmålet.