| Gruppe | Aksjer 2025 | Andel 2025 | Aksjer 2024 | Andel 2024 | Diff aksjer | Diff pp |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Største eier | 20 000 000 | 8.8% | 12 000 000 | 8.8% | 8 000 000 | 0.1% |
| Topp 10 | 84 900 000 | 37.5% | 58 440 000 | 42.7% | 26 460 000 | -5.2% |
| Topp 50 | 166 760 000 | 73.8% | 103 686 000 | 75.8% | 63 074 000 | -2.0% |
| Topp 100 | 216 810 000 | 95.9% | 133 686 000 | 97.7% | 83 124 000 | -1.8% |
| Type | Eiere | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| company | 101 | 206 860 000 | 91.5% |
| unknown | 6 | 15 250 000 | 6.7% |
| person | 4 | 4 000 000 | 1.8% |
| Andel per eier | Eiere | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| 5-10% | 2 | 35 000 000 | 15.5% |
| 1-5% | 24 | 94 400 000 | 41.7% |
| 0.1-1% | 85 | 96 710 000 | 42.8% |
| Eier | Type | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| KOMMUNAL LANDSPENSJONSKASSE GJENSIDIG FORSIKRINGSSELSKAP | company | 20 000 000 | 8.8% |
| INVESTINOR INDIREKTE II AS | company | 15 000 000 | 6.6% |
| LEIF OG LUCY HØEGH STIFTELSE | company | 10 000 000 | 4.4% |
| STRØMSTANGEN AS | company | 10 000 000 | 4.4% |
| ANALYTIKA VENTURES SONDO HOLDING AS | company | 7 400 000 | 3.3% |
| FYRVA AS | company | 5 000 000 | 2.2% |
| LEISTEIN AS | company | 5 000 000 | 2.2% |
| TICON INVEST AS | company | 5 000 000 | 2.2% |
| ATOMICO MANAGEMENT LTD. | unknown | 4 000 000 | 1.8% |
| AD LUCEM INVEST AB | unknown | 3 500 000 | 1.5% |
| ROGERSBAY AB | unknown | 3 500 000 | 1.5% |
| CH FLOW AS | company | 3 000 000 | 1.3% |
| FUTURUM VENTURES FUND I AS | company | 3 000 000 | 1.3% |
| LITEK AS | company | 3 000 000 | 1.3% |
| SANDWATER FUND I AS | company | 3 000 000 | 1.3% |
| SINGULARITY CAPITAL AS | company | 3 000 000 | 1.3% |
| SOBRA AS | company | 3 000 000 | 1.3% |
| TUCAN HOLDING AS | company | 3 000 000 | 1.3% |
| ANGA KAPITAL AS | company | 2 500 000 | 1.1% |
| CHEERS INVEST AS | company | 2 500 000 | 1.1% |