Aksjonær-søk

DuckDB + FastAPI + HTMX

Største endringer

GC RIEBER EIENDOM AS · 929703766 · 2024→2025
Basert på listed_isin. Viser opptil 250 per retning.

Topp 250 økning

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
GC RIEBER EIENDOM AScompanyNO0011202798155 029245 07090 041
DNB EIENDOMSFOND CORE PLUS AScompanyNO001120279870 608103 76433 156
ELLEN MARIE FISCHERpersonNO001120279803 8023 802
PER HENRIK EKELANDpersonNO001120279802 5802 580
HEIDI NYGÅRD JEBSENpersonNO00112027981 2753 5862 311
JAN ERIK JEBSENpersonNO001120279802 3112 311
LILLI HENRIETTE JEBSENpersonNO00112027984 4326 7422 310
MARIANNE JEBSEN FAGERÅSpersonNO00112027988 50710 8172 310
STORKLEIVEN AScompanyNO00112027984 0006 0002 000
DITKA INVEST AScompanyNO00112027985 9117 5111 600
HENSØR AScompanyNO001120279816 30017 4001 100
SANDVIKSPILEN AScompanyNO001120279801 0001 000
TORILL HESJEDAL HARTWIGpersonNO00112027980745745
INSTANES HOLDING AScompanyNO00112027980673673
C-MOMENTUM AScompanyNO00112027982 0002 300300
TOM JARANEpersonNO0011202798268501233
BODIL VALLAND STEINHAUGpersonNO0011202798449627178
LINDA LØTVEDT AASpersonNO0011202798133311178
INGUNN GJERMUNDNESpersonNO0011202798231350119
HANS EDVARD SEIMpersonNO00112027981 5481 648100
JON RANDULF FRIMANN VESTRHEIMpersonNO00112027981 1001 200100
TOM ERIK KIRKERUDpersonNO001120279802929
BENTE-LILL RISNESpersonNO001120279811714023
SYNNØVE JOHANNE SOLSVIKpersonNO001120279801717
JONE FAGERBAKKE TESDALpersonNO001120279801515
THEA SHAN HESTHAMAR RAUNSGARDpersonNO001120279801212
ANDREAS HESJEDAL HARTWIGpersonNO001120279801010
CHARLOTTE SCHREIBER HJORTLANDpersonNO001120279801010
EIRIK HAUGSDALpersonNO001120279850522

Topp 250 reduksjon

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
GC RIEBER FONDET STIcompanyNO001120279860 6400-60 640
KVAST AScompanyNO001120279819 3829 382-10 000
REDERIET JACOB CHRISTENSEN AScompanyNO001120279810 0000-10 000
JENS PETER RIEBER JEBSENpersonNO00112027989 2420-9 242
ERIKO AScompanyNO00112027987 2000-7 200
MIKKEL MARTENSpersonNO00112027986 9620-6 962
AS BARTZ INVESTcompanyNO00112027986 8210-6 821
KARI MARTENS ROSSIEpersonNO00112027985 8500-5 850
DAG FREDRIK JEBSEN ARNESENpersonNO001120279816 00012 000-4 000
ELLEN MARIE FISCHERpersonNO00112027983 8020-3 802
BRIT BARTZ-JOHANNESSENpersonNO00112027982 5800-2 580
CALLUM MELVIN ROSSIEpersonNO00112027982 3400-2 340
MARIANNE MARTENS BARETTpersonNO00112027982 3400-2 340
DOOLITTLE UTVIKLING AScompanyNO00112027986 0794 000-2 079
HOVE HOLDING AScompanyNO00112027981 9070-1 907
ANSGAR HOLDING AScompanyNO00112027981 2050-1 205
EUAN THOMAS ROSSIEpersonNO00112027981 1700-1 170
KATE ISOBEL ROSSIEpersonNO00112027981 1700-1 170
ROSS JAMES BARRETTpersonNO00112027981 1700-1 170
TORE NORDSTRØM LILLETVEDTpersonNO00112027981 0900-1 090
BJART ANDREAS RIEBER NYGAARDpersonNO00112027984 0513 051-1 000
GEP AScompanyNO00112027986 6665 666-1 000
TORILL HESJEDAL HARTWIGpersonNO00112027987450-745
ELI CHRISTINE OLSENpersonNO00112027982 1401 500-640
DITLEF MARTENSpersonNO00112027983 2352 635-600
BENTE CHRISTIN STRØMpersonNO00112027985850-585
TOR INSTANESpersonNO00112027984950-495
MARTIN MARTENS NORDSVEENpersonNO0011202798802400-402
KNUT MAGNE HESJEDALpersonNO00112027982200-220
ANDREAS HESJEDAL HARTWIGpersonNO0011202798100-10
* Verdi endring bruker sluttkurs/pris for 2025 når den finnes. Aksjeendringen er fortsatt hovedmålet.