Aksjonær-søk

DuckDB + FastAPI + HTMX

Største endringer

EIENDOMSSPAR AS · 932064308 · 2024→2025
Basert på listed_isin. Viser opptil 250 per retning.

Topp 250 økning

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
AS CLIPPERcompanyNO000399870001 739 9851 739 985
NORE-INVEST AScompanyNO00039987000389 531389 531
KVANTIA AScompanyNO0003998700544 511904 612360 101
VICTORIA INDIA FUND AScompanyNO00039987000120 000120 000
SOLVEST AScompanyNO0003998700057 69557 695
ELISABETH KROHN EIENDOM AScompanyNO0003998700046 32546 325
ANNE BIRGITHE KNUDTZONpersonNO0003998700036 62036 620
AUBERT INVEST AScompanyNO000399870038 60471 14632 542
FINN EDVARD FRIIS BERGpersonNO0003998700031 39631 396
RINGNES HOLDING 2 AScompanyNO0003998700027 70027 700
CHARGING BULL AScompanyNO0003998700023 70723 707
KACABU AScompanyNO0003998700023 70723 707
KARIBU AScompanyNO0003998700023 70723 707
KHRON AScompanyNO0003998700023 70723 707
CAFRAN AScompanyNO0003998700022 65922 659
KVANTIA VENTURES AScompanyNO0003998700019 42519 425
UNNI IRENE BERGERpersonNO0003998700019 28019 280
SOLSTRÅLE AScompanyNO0003998700170 457188 19517 738
AURDAL INVEST AScompanyNO000399870082 00094 41612 416
JENS JOACHIM RAANAASpersonNO0003998700012 00012 000
LISE CECILIE RAANAAS HAAVINDpersonNO000399870036 00048 00012 000
RICHARD RAANAASpersonNO0003998700012 00012 000
PAMAR AScompanyNO000399870006 7696 769
STALEFISH AScompanyNO000399870004 6344 634
MARKSTØL INVEST AScompanyNO000399870004 6254 625
LAMADA AScompanyNO000399870015 26219 6964 434
NYE BACHELOR AScompanyNO000399870016 00020 3254 325
SMEDSRUD DRIFT AScompanyNO000399870003 8283 828
BØRRE VEGARD SKJOLDENpersonNO00039987003 7507 4503 700
MER SOLEIL AScompanyNO000399870013 21516 5973 382
SVEN ANTON WALLINpersonNO00039987004 5867 8013 215
LARS KNUDSENpersonNO000399870014 80017 9283 128
MOREDUN INVEST AScompanyNO000399870029 00032 0003 000
NORDA ASAcompanyNO000399870076 30079 1852 885
CITIBANK, N.A.companyNO000399870002 7002 700
MARIANNE MOBAKKpersonNO00039987002 7205 4022 682
BIRGIT ØYGARDENpersonNO000399870010 18512 8452 660
SPIRIT INVEST AScompanyNO000399870020 19422 8542 660
DNB BANK ASAcompanyNO00039987002 4835 1272 644
SANDEN EQUITY AScompanyNO000399870085 00087 5972 597
LOKKOMO AScompanyNO000399870002 5592 559
NILS GARAASpersonNO000399870029 00031 5002 500
RITA HUSEBÆKpersonNO00039987008 31010 7002 390
JOMASO HOLDING AScompanyNO00039987007 94310 1602 217
JON KAASApersonNO00039987002 7204 9372 217
ANDERS HOELSTADpersonNO00039987007 0059 1732 168
HILDE SCHEFFELSpersonNO00039987008 58110 6312 050
KNUD DAHLpersonNO00039987001 1363 1582 022
HENRIETTE UTKILENpersonNO000399870002 0092 009
REMMEN-CONSULT A/ScompanyNO00039987003 8755 8752 000
SOLE CHRISTIAN PAUSpersonNO00039987006 5428 5371 995
ORIGO ALPHA MELLOM AScompanyNO000399870001 8851 885
DREXCIYA AScompanyNO000399870001 7001 700
RUTH KARIN HOLTA HOLDING AScompanyNO000399870001 6821 682
HELENE STØBAKKpersonNO00039987005 2966 9581 662
IRJA ANNETTE BJERKE TORKILDSENpersonNO00039987004 0465 7081 662
TONE ELISABETH TORPpersonNO00039987005 9657 5651 600
BEVES AScompanyNO000399870020 25021 7501 500
REIDUNN MARIE FAKSVÅG SELMERpersonNO000399870001 4801 480
TORGEIR HÅVIMB NILSENpersonNO00039987001 5653 0061 441
CARON INVEST AScompanyNO000399870001 3721 372
STGU AScompanyNO000399870001 1891 189
BJØRN ANDRE SØNTVEDTpersonNO00039987004261 5341 108
TOM ROLSTADpersonNO00039987004 7925 9001 108
HEL ØKONOMI AScompanyNO000399870001 0781 078
FREMDRIFT INVEST AScompanyNO00039987003 9725 0421 070
LISE EIDSANDpersonNO00039987003 6414 6731 032
MH PORTFOLIO AScompanyNO000399870001 0001 000
BETA INVESTMENT HOLDING AScompanyNO00039987000986986
MARIANNE BERGETpersonNO00039987002 0643 039975
ØYSTEIN WAAGEpersonNO00039987008561 805949
ODA MARIE HØIESENpersonNO00039987000942942
JÆGERBAKKEN HOLDING AScompanyNO00039987002 1043 021917
NATALIA ELINA THINGNESpersonNO00039987002231 109886
ANDREA RIFFAULT ANDRESENpersonNO00039987004 1374 968831
NORA ESTHER BERGH BAKKEpersonNO00039987005 7846 615831
HOFTUN HOLDING AScompanyNO00039987000809809
MARIUS OLAF JENSENpersonNO00039987005 0125 788776
HAMPSHIRE ADVISORY AScompanyNO00039987000700700
TRYGVE JØRGEN JOHAN MUNKEBERGpersonNO00039987000690690
TOR MAGNE LUND - LEGESERVICE AScompanyNO00039987000686686
BEKKEN 3X AScompanyNO00039987000667667
CELINA SANDpersonNO00039987008521 517665
MARIE BORCHSENIUSpersonNO00039987000665665
YK INVEST AScompanyNO00039987000635635
AUSTAD AScompanyNO00039987000608608
HARDING INVEST AScompanyNO00039987004 0504 647597
LØVLI AScompanyNO00039987000574574
RAGNAR LIENpersonNO00039987000574574
BROR LØVDAL AScompanyNO00039987000568568
RONDANE FABRIKKER AScompanyNO00039987000568568
INFUTURO HOLDING AScompanyNO00039987000555555
STEINAR FRORUD GRAVESERVICE AScompanyNO00039987000540540
DIMITRI BRUNS HOLDING AScompanyNO00039987000500500
LAILA HILDE AARSTRANDpersonNO00039987000498498
MÅLSNES INVEST AScompanyNO00039987000448448
PER PETTERSENpersonNO00039987000442442
DOKTOR NATALIA O. ØIEN AScompanyNO00039987000436436
HAGBARTH SCHJØTT AScompanyNO00039987000434434
KARL ANDERS GRØNLANDpersonNO00039987000420420
RIDABU HANDEL AScompanyNO00039987000418418
KRISTIN BOE SKÅMEDALpersonNO00039987000405405
POSEIDON INVEST AScompanyNO00039987001 4021 807405
JON ERLING BEKKEN AScompanyNO00039987000400400
NILS LIVLANDpersonNO00039987003 6004 000400
PETTER LIEpersonNO00039987000396396
ALPHA EIENDOM OSLO AScompanyNO00039987005 7836 178395
IAN TIMOTHY WOODpersonNO00039987000389389
INSR ASAcompanyNO000399870075 01075 380370
STEINAR PETTERSEN AScompanyNO00039987000353353
JON HARALD KNUDTZONpersonNO000399870084 50084 847347
BRUTUS AScompanyNO00039987000345345
KRISTIN SKAU ÅBYHOLMpersonNO0003998700510850340
NALA KAPITAL AScompanyNO00039987000340340
ARILD LUDVIG VIKSEpersonNO0003998700262597335
EKNOS HAGE AScompanyNO00039987000312312
SOLVEIG RØTTERUDpersonNO00039987000303303
FAMECO AScompanyNO00039987000301301
O. TRUDVANG INVEST AScompanyNO00039987000294294
MARIANNE LIEN ENDRESTØLpersonNO00039987000287287
NOX AScompanyNO00039987000285285
VETERINÆR FRED HELLINGS AScompanyNO00039987000284284
JAHREN INVEST AScompanyNO00039987000283283
MR. DOOR HOLDING AScompanyNO00039987000283283
LUNENCO AScompanyNO00039987000282282
PENSJONSPLAN AScompanyNO00039987000282282
RISHAUG ENTERPRISES AScompanyNO00039987000282282
ATLAS TRADING AScompanyNO000399870055335280
ABIETE HOLDING AScompanyNO00039987000279279
NORSK MATRETUR AScompanyNO00039987000278278
GAIL WILLUMSEN LAAKEpersonNO00039987000273273
RUNE HILSETH ANTONSENpersonNO00039987000272272
JOHAN EMILIAN MOANpersonNO00039987000271271
KIRSTEN ANNE TORNØEpersonNO00039987000271271
SLOTH HOLDING AScompanyNO00039987000271271
BELE AScompanyNO000399870018 74919 000251
BELA AScompanyNO000399870018 75019 000250
FIWE AScompanyNO00039987000243243
MARIANNE VENNERØDpersonNO00039987001 0001 234234
REIDUN ELISABETH NILSENpersonNO00039987000230230
RESULTATFOKUS AScompanyNO00039987000223223
ANDRE DALENEpersonNO0003998700263484221
KARI JANNE IVARSSON-LÜFTNERpersonNO00039987000210210
HALLGEIR ARNESEN AScompanyNO00039987000204204
BI-NO AScompanyNO0003998700600800200
HILDRING INVEST AScompanyNO00039987000200200
JON MELLEpersonNO00039987000200200
LLH 2 AScompanyNO00039987000200200
RUNE FØLSTADpersonNO0003998700500700200
TEMA 2 AScompanyNO00039987000190190
CECILIE ELVESTAD IRGENSpersonNO00039987001 1001 265165
PETTER NORDBYpersonNO00039987000150150
SULONG INVEST AScompanyNO0003998700500650150
ASSET IT AScompanyNO00039987000127127
GEORG KVERNELAND AScompanyNO00039987000120120
STEIN ANDRESENpersonNO00039987000116116
SYRAKUS AScompanyNO00039987000107107
DAVID MIDBØE SIMONSENpersonNO00039987000100100
STEINAR KAUPANGpersonNO00039987001 5021 59088
ALEKSANDER TELLEF BERGpersonNO00039987001610286
SVEIN HOV SKJELLEpersonNO000399870029136877
LUDVIG DELPHIN WIESEpersonNO00039987006013070
H. CONSULT AND INVEST AScompanyNO000399870006060
JOHANNES ELVESTAD IRGENSpersonNO000399870054059050
BIRGER LIAVAAGpersonNO000399870004141
TOBIAS RIIS-GJERTSENpersonNO000399870003535
JAN ÅGE BROBAKKENpersonNO000399870003030
JOHNNY FRIVOLLpersonNO000399870002525
FANNY AURORA VALENTINA SLETTEBERGpersonNO000399870002020
HANS ARNE NORDVIKpersonNO000399870002020
INGRID MARIE BAKKE FJELLVÅGpersonNO000399870002020
JAN VIKTOR LARSENpersonNO000399870001717
EIRIK ULLENRØDpersonNO000399870001515
BJØRN HOLSTADpersonNO000399870001414
MARGRETE ENGEpersonNO000399870051510
BJØRN KULSETHpersonNO0003998700055
ODD SYSEpersonNO0003998700055
ROLF RUNE FORSBERGpersonNO0003998700011

Topp 250 reduksjon

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
AS STRAENcompanyNO00039987001 739 9850-1 739 985
NOREMOEN EIENDOMSELSKAP AScompanyNO0003998700389 5310-389 531
PAUL KROHN EIENDOM AScompanyNO0003998700708 278495 778-212 500
ELISABETH KROHN HOLDING AScompanyNO0003998700146 3250-146 325
HANS HERMAN HORNS STIFTELSEcompanyNO0003998700366 895266 895-100 000
CELON INVEST AScompanyNO0003998700210 074115 074-95 000
HVN8 AScompanyNO000399870084 5241-84 523
EIENDOMSSPAR AScompanyNO0003998700657 820595 664-62 156
ANNE BIRGITHE KNUDTZONpersonNO000399870036 6200-36 620
LISE RAANAASpersonNO000399870036 0000-36 000
HOLTA & CO. AScompanyNO000399870034 2240-34 224
FINN EDVARD BERGpersonNO000399870031 3960-31 396
OLAV OPLANDpersonNO000399870041 25013 250-28 000
RINGNES HOLDING AScompanyNO000399870027 7000-27 700
ANNE-CATHRINE MOHN LIANpersonNO000399870022 6590-22 659
LEIF EDGAR BERGERpersonNO000399870019 2800-19 280
PAGANO AScompanyNO000399870012 5000-12 500
BJARØY KAPITAL AScompanyNO000399870012 2000-12 200
ASPELIN EIENDOM AScompanyNO000399870011 7360-11 736
SELSA AScompanyNO000399870020 00010 000-10 000
HORN BULL AScompanyNO00039987009 8900-9 890
GLENCOE AScompanyNO000399870041 07431 774-9 300
BLUEBERRY CAPITAL AScompanyNO00039987007 5780-7 578
MAY OLINE RESTAD OPLANDpersonNO00039987007 5000-7 500
BLEIKFJELL AScompanyNO000399870011 3063 900-7 406
NORDIC DELTA AScompanyNO00039987005 9650-5 965
LARS KRISTIAN KILDAHLpersonNO00039987005 2000-5 200
CHAMAR AScompanyNO00039987009 2504 625-4 625
SANDER RESTAD OPLANDpersonNO00039987004 44040-4 400
EYSTEIN MACK ALNÆSpersonNO00039987004 0000-4 000
MARYLEBONE INVEST AScompanyNO000399870032 00029 000-3 000
TORGHATTEN EIENDOM AScompanyNO00039987003 0000-3 000
CHRISTIAN ABEL ENGHpersonNO00039987002 5000-2 500
CHRISTIAN JOHAN ANKER-RASCHpersonNO000399870015 00013 000-2 000
EIVIND KRISTOFFER SCHØYENpersonNO00039987001 9350-1 935
ORIGO ALPHA AScompanyNO00039987001 8850-1 885
HAUKÅS KONSULENTENE AScompanyNO00039987002 000200-1 800
OBA AScompanyNO00039987001 5000-1 500
ANDVARI INVESTMENTS AScompanyNO00039987001 4800-1 480
DAVID JØRGENSENpersonNO00039987001 4000-1 400
HOVEDSTADEN EIENDOM AScompanyNO00039987001 0720-1 072
NAVIO AScompanyNO00039987001 500440-1 060
RAGNHILD BEATE GUNDERSONpersonNO000399870029 26628 266-1 000
TRYGVE MARIUS MATHESON HEYERDAHLpersonNO00039987001 0000-1 000
OLAV SOLBERGpersonNO000399870015 00014 040-960
PETTER ANDREAS ALFSENpersonNO00039987002 8282 000-828
TRYGVE JØRGEN JOHAN MUNKEBERGpersonNO00039987006900-690
ANCHIANO CAPITAL AScompanyNO00039987006000-600
BABAR AScompanyNO000399870016 00015 500-500
CAL AScompanyNO00039987007 9877 487-500
FCL AScompanyNO00039987007 9877 487-500
FLIPPINBRIX AScompanyNO00039987005000-500
GAJ INVEST AScompanyNO00039987001 5001 000-500
MONA KATHRINE ANDRESENpersonNO000399870013 50013 000-500
TORILL MOBERG FAYEpersonNO000399870050040-460
KARL ANDERS GRØNLANDpersonNO00039987004200-420
HANS CHRISTIAN BULLpersonNO00039987004150-415
JANIKE INGER GIERLØFF UGELSTADpersonNO00039987001 4001 000-400
SKIPS AS PEGASUScompanyNO000399870020 00019 660-340
ANS ALMORA EIENDOMcompanyNO0003998700500200-300
GUDBRAND FLØTAKERpersonNO00039987002800-280
SEEBERG INVEST AScompanyNO00039987002 8312 566-265
CAABY AScompanyNO000399870016 78016 556-224
JON MELLEpersonNO00039987002000-200
KWM RÅDGIVNING AScompanyNO00039987002000-200
NORUS HOLDING AScompanyNO00039987001700-170
PER TOBIAS SPILLINGpersonNO00039987001500-150
RUFFE AScompanyNO00039987001170-117
ANDERS GRINDSKARpersonNO00039987001070-107
HANNE KRISTIN LANGMOENpersonNO00039987001000-100
KJELL HAROLD NILSENpersonNO00039987001000-100
BJØRG KAUPANGpersonNO0003998700880-88
DANIEL SALVESENpersonNO0003998700750-75
JAN HENRIK HØIVIKpersonNO0003998700500-50
JON RUNE TRONDSENpersonNO0003998700480-48
SINDRI PROJECTS AScompanyNO0003998700350-35
CHRISTINE BULL KULSETHpersonNO00039987002 4252 420-5
ODD SYSEpersonNO000399870050-5
TRYGVE STENER SLETTEBERGpersonNO00039987003 5003 495-5
* Verdi endring bruker sluttkurs/pris for 2025 når den finnes. Aksjeendringen er fortsatt hovedmålet.