| Gruppe | Aksjer 2025 | Andel 2025 | Aksjer 2024 | Andel 2024 | Diff aksjer | Diff pp |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Største eier | 13 839 554 | 13.8% | 13 839 554 | 13.8% | 0 | 0.0% |
| Topp 10 | 74 045 042 | 74.0% | 74 045 042 | 74.0% | 0 | 0.0% |
| Topp 50 | 99 596 006 | 99.6% | 99 596 006 | 99.6% | 0 | 0.0% |
| Topp 100 | 100 000 000 | 100.0% | 100 000 000 | 100.0% | 0 | 0.0% |
| Type | Eiere | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| company | 63 | 100 000 000 | 100.0% |
| Andel per eier | Eiere | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| >= 10% | 4 | 48 754 746 | 48.8% |
| 5-10% | 2 | 13 911 315 | 13.9% |
| 1-5% | 11 | 23 196 471 | 23.2% |
| 0.1-1% | 31 | 13 556 157 | 13.6% |
| < 0.1% | 15 | 581 311 | 0.6% |
| Eier | Type | Aksjer | Andel |
|---|---|---|---|
| FRELSESARMEEN | company | 13 839 554 | 13.8% |
| STIFTELSEN KIRKENS BYMISJON | company | 12 254 043 | 12.3% |
| NORSK LUTHERSK MISJONSSAMBAND | company | 11 766 330 | 11.8% |
| HOVEDORGANISASJONEN KA | company | 10 894 819 | 10.9% |
| NORMISJON | company | 8 893 918 | 8.9% |
| INDREMISJONSFORBUNDET | company | 5 017 397 | 5.0% |
| DET NORSKE MISJONSSELSKAP | company | 3 224 741 | 3.2% |
| KFUK-KFUM NORGE | company | 3 085 379 | 3.1% |
| PINSEBEVEGELSEN I NORGE | company | 2 747 172 | 2.7% |
| BLÅ KORS NORGE | company | 2 321 689 | 2.3% |
| OSLO KATOLSKE BISPEDØMME | company | 2 287 914 | 2.3% |
| MISJONSKIRKEN NORGE | company | 1 918 161 | 1.9% |
| KIRKENS NØDHJELP/ NORWEGIAN CHURCH AID | company | 1 838 294 | 1.8% |
| DEN EVANGELISK LUTHERSKE FRIKIRKE | company | 1 744 669 | 1.7% |
| SYVENDEDAGS ADVENTISTKIRKEN - DEN NORSKE UNION | company | 1 493 410 | 1.5% |
| GJESTFRI | company | 1 278 388 | 1.3% |
| METODISTKIRKEN I NORGE | company | 1 256 654 | 1.3% |
| STIFTELSEN UNGDOM I OPPDRAG | company | 861 436 | 0.9% |
| LUKAS STIFTELSEN | company | 836 384 | 0.8% |
| STIFTELSEN EVANGELIESENTERET | company | 805 009 | 0.8% |