Aksjonær-søk

DuckDB + FastAPI + HTMX

Største endringer

LIONERO AS · 988893501 · 2024→2025
Basert på listed_isin. Viser opptil 250 per retning.

Topp 250 økning

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
BILL AScompanyNO001029831848 559 86774 809 86726 250 000
OLAV HJORTESETpersonNO00102983186 500422 376415 876
JOHN ARNE FARSTADpersonNO00102983185 250 1945 639 031388 837
ABG SUNDAL COLLIER ASAcompanyNO001029831830 00044 00014 000
SKUE SPAREBANKcompanyNO001029831803 0003 000
ARNE CHRISTIANSENpersonNO001029831801 0001 000
ADA-LILL DAHLER NILSSONpersonNO00102983180600600
ELMAR JOHANNES TJELTApersonNO00102983180600600
BENGT RUNE SANDANGERpersonNO00102983180300300
WENCHE SKEIE AUSTEVIKpersonNO00102983180200200
KREFTFORENINGENcompanyNO00102983183 5653 61550
JÆREN SPAREBANKcompanyNO001029831802020

Topp 250 reduksjon

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
JURO HOLDING AScompanyNO001029831826 250 0000-26 250 000
OLAV HJORTESET AScompanyNO0010298318415 8760-415 876
AKSA HOLDING AScompanyNO0010298318388 8370-388 837
GRØNHAUG RETAIL AScompanyNO001029831814 0000-14 000
TINN SPAREBANKcompanyNO00102983183 0000-3 000
ARNE CHRISTIANSENpersonNO00102983181 0000-1 000
ADA-LILL DAHLER NILSSONpersonNO00102983186000-600
ELMAR JOHANNES TJELTApersonNO00102983186000-600
BENGT RUNE SANDANGERpersonNO00102983183000-300
ODDBJØRG JOHANNA SKEIEpersonNO00102983182000-200
HANS PEDER JARNÆSS HAMMERpersonNO0010298318500-50
STEIN GISLE ALVESTADpersonNO0010298318200-20
* Verdi endring bruker sluttkurs/pris for 2025 når den finnes. Aksjeendringen er fortsatt hovedmålet.