Aksjonær-søk

DuckDB + FastAPI + HTMX

Største endringer

SERODUS AS · 992249897 · 2024→2025
Basert på listed_isin. Viser opptil 250 per retning.

Topp 250 økning

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
DANSKE BANK A/ScompanyNO001054980112 097 52513 155 4261 057 901
UBS SWITZERLAND AGcompanyNO00105498011 800 3562 166 455366 099
THE BANK OF NEW YORK MELLON SA/NVcompanyNO0010549801522 205597 59975 394
NORDEA BANK ABPcompanyNO0010549801332 158373 38241 224
THE BANK OF NEW YORK MELLON SA/NVcompanyNO001054980135 47949 47914 000
EINAR HILLEpersonNO0010549801012 00012 000
MEDIA TECHNOLOGY GROUP AScompanyNO001054980163 95275 19811 246
GEIR HARALD HOLENpersonNO001054980117 50022 5005 000
ANNETTE MARTINSENpersonNO001054980101 8091 809
JØRN INGE JAKOBSENpersonNO001054980101 8081 808
KREFTFORENINGENcompanyNO00105498013 2824 7821 500
ANDERS WIVELSTADpersonNO00105498015001 000500
ROSE-MARIE SKJÆVELAND FLØGSTADpersonNO00105498010500500
ODD KARSTEN GULDVIKpersonNO00105498010400400
EIVIND ORREpersonNO00105498010300300
ARNFINN ANDRESENpersonNO00105498010250250
ROY ANDRESENpersonNO00105498010250250
ARNE MARTIN AKSELSENpersonNO0010549801286516230
GUNNAR BRANDVOLDpersonNO00105498010225225
NORDNET BANK ABcompanyNO0010549801106 075106 275200
TRON ARILD PAULSHUSpersonNO00105498010200200
MARIA HOFFMANNpersonNO001054980103737
JENS JONASSENpersonNO0010549801066
EIRIK KJØLSTAD SANDBERGpersonNO0010549801011

Topp 250 reduksjon

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
NORDEA BANK ABP, FILIAL I NORGEcompanyNO001054980114 0000-14 000
JOHN CHRISTIAN PAULSHUSpersonNO001054980111 2460-11 246
EINAR HILLEpersonNO001054980110 0000-10 000
INGE JARL JAKOBSENpersonNO00105498013 6170-3 617
ESIA AScompanyNO00105498011 5000-1 500
JARLE OLA FLØGSTADpersonNO00105498015000-500
ROLF ANDRESENpersonNO00105498015000-500
ODD KARSTEN GULDVIKpersonNO00105498014000-400
EIVIND ORREpersonNO00105498013000-300
GUNNAR BRANDVOLDpersonNO00105498012250-225
THOMAS CHRISTIAN PHILIBERTpersonNO00105498012000-200
TRON ARILD PAULSHUSpersonNO00105498012000-200
MARIA HOFFMANNpersonNO0010549801370-37
JENS JONASSENpersonNO001054980160-6
EIRIK KJØLSTAD SANDBERGpersonNO001054980110-1
* Verdi endring bruker sluttkurs/pris for 2025 når den finnes. Aksjeendringen er fortsatt hovedmålet.