Aksjonær-søk

DuckDB + FastAPI + HTMX

Største endringer

INTEROIL EXPLORATION AND PRODUCTION ASA · 988247006 · 2024→2025
Basert på listed_isin. Viser opptil 250 per retning.

Topp 250 økning

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
THE BANK OF NEW YORK MELLONcompanyNO0010284318233517 576517 343
BRETTEL ØKONOMI AScompanyNO00102843180150 000150 000
MADS MORTEN NØJDpersonNO00102843180117 720117 720
TROND EIDEpersonNO001028431818 021130 000111 979
NORDNET BANK ABcompanyNO0010284318617 577724 382106 805
SAMIR SAHMANpersonNO0010284318095 00095 000
JØRN ANDRE THUVpersonNO0010284318080 00080 000
RAGNAR MIKAL HOPLANDpersonNO00102843185 24580 03974 794
TORMOD HALSTEN GRANHEIMpersonNO001028431880 000150 54170 541
RAUMA BYGGSERVICE AScompanyNO001028431818 00086 79068 790
PETTER BREIVIKpersonNO00102843189 80075 00065 200
MARKO TANASICpersonNO0010284318061 50061 500
KOJAN JEMAL WALIpersonNO001028431812 20070 81558 615
ERIK VIKpersonNO0010284318058 09858 098
FLEMMING THYSSEN PEDERSENpersonNO0010284318055 00055 000
ROLF TORE HELLEpersonNO001028431880 000133 00053 000
FABIAN ALEXANDER RUDAA NAARSTADpersonNO0010284318052 00052 000
KARL WIKTOR HINDpersonNO001028431815 00065 00050 000
MAGED ELABD SOLIMAN ABU TEIRpersonNO0010284318200 000250 00050 000
OLE JOHAN SVENNING RISTpersonNO00102843185 00054 42849 428
PANAGIOTIS MOSCHOSpersonNO00102843183 01048 65445 644
ARNE KARLSEN AScompanyNO001028431825 62070 62045 000
IBRAHIM THORSRUDpersonNO001028431874041 62440 884
THE BANK OF NEW YORK MELLON SA/NVcompanyNO001028431834440 16639 822
ACTION AScompanyNO001028431811 50050 63139 131
UBS SWITZERLAND AGcompanyNO001028431836038 37438 014
ODD NYSVEENpersonNO001028431832 42369 95037 527
KARIANN GISKEØDEGÅRD HOLMpersonNO001028431819 30456 22436 920
PER HARALD MATHISENpersonNO0010284318146 700183 00036 300
GUNNAR JOHAN BECHMANNpersonNO0010284318035 00035 000
ALF HELGE NYVOLLpersonNO001028431841 76171 76130 000
HEIKKI EILEV GRANUMpersonNO0010284318030 00030 000
JON BJØRNSTADpersonNO0010284318030 00030 000
OLE MARIUS KVESETENGEN BANDIpersonNO0010284318030 00030 000
SHAHINUL ISLAMpersonNO001028431821 00051 00030 000
SVEIN ERIK PETTERSENpersonNO0010284318030 00030 000
CLEARSTREAM BANKING S.A.companyNO0010284318325 677352 99727 320
SWEDBANK ABcompanyNO001028431830 25254 58924 337
SIGBJØRN AARSANDpersonNO0010284318023 00023 000
ROBERT JACQUES EMANUEL FURNESpersonNO0010284318122 22322 222
TOM ERIK GRUTSÆTER MOENpersonNO001028431811 00232 00020 998
BOJIAN WUpersonNO00102843181 30021 30020 000
JOHAN CHRISTIAN REITAN RØMCKEpersonNO0010284318020 00020 000
JOHN ARNE GULBRANDSENpersonNO00102843183 40023 40020 000
KIM JARLE HAUGSTADpersonNO0010284318020 00020 000
ODD ARILD KARLSENpersonNO00102843188 69428 23819 544
SVENSKA HANDELSBANKEN ABcompanyNO001028431838 54357 82919 286
VIBEKE ANETT BJØRGENGEN KAARSTADpersonNO0010284318018 70118 701
WILLY SØRENSENpersonNO00102843188 66626 81418 148
STIAN SOLHEIMpersonNO00102843185 84423 32317 479
ÅSMUND HUS FAGERBAKKEpersonNO0010284318016 12016 120
NORDNET LIVSFORSIKRING AScompanyNO0010284318225 493241 50116 008
TANYA JEAN SEBASTIANpersonNO00102843186 04621 49215 446
OZCAN MESTANLIpersonNO001028431822 76838 11115 343
BENTE BRÅTENpersonNO0010284318015 07815 078
ANDERS KLUCKpersonNO0010284318015 00015 000
RUNAR HEGG HANSENpersonNO001028431835 91550 91515 000
SANTOSH JAGANNATH BHADLEpersonNO0010284318015 00015 000
BAHAA SALAH ABDEL HAKIM HAMEDpersonNO0010284318014 88614 886
ARNSTEIN LEIVESTADpersonNO0010284318014 53914 539
PIA INGER MARIA PETTERSONpersonNO00102843182014 52014 500
JAN EINAR LARSENpersonNO00102843181 61415 00013 386
OLE CHRISTIAN FARSTADpersonNO0010284318013 37413 374
PETTER TJØSTHEIM JACOBSENpersonNO0010284318012 54312 543
LEIF EGIL JOHANSENpersonNO00102843187 90920 36512 456
SAMIEL YOHANES NIEZGHIpersonNO001028431887 562100 00012 438
SEHMUS CICEKDAGpersonNO0010284318116 467128 57712 110
SUE THIEM YEAPpersonNO001028431827 00039 00012 000
SAXO BANK A/ScompanyNO001028431844 66256 63211 970
VIDYA IVAYANTI SINISUKApersonNO0010284318011 84411 844
MEAZA ASEFAWpersonNO001028431811 19122 69111 500
LOUIS BELASKA USTADpersonNO00102843187 00818 42911 421
ZAHIDA SAHMANpersonNO00102843182 00013 00011 000
MARTIN SANDEpersonNO001028431835 69546 50910 814
EDIN BISCEVICpersonNO00102843182 55012 55010 000
JANN GEORG FALCHpersonNO0010284318010 00010 000
KARUNAKARAN SELLAKUDDYpersonNO0010284318010 00010 000
TOBIAS JOHAN ANDRE PHILIP STUART ØDEGAARDpersonNO00102843182 86512 86510 000
OLE SIGBJØRN BRATTELIpersonNO00102843184 00012 9048 904
MORGAN STANLEY & CO. INT. PLC.companyNO00102843186 45115 2818 830
GEIR KVAALpersonNO001028431837 77746 3658 588
EDMUND GEORG MYRENpersonNO001028431808 0328 032
LINDA KRISTIN PETTERSENpersonNO001028431808 0008 000
STEFAN SMITpersonNO001028431808 0008 000
CHRISTIAN FREDRICK BORGpersonNO001028431807 7707 770
TONY ARNE SMITHpersonNO001028431807 5007 500
BØTUN INVEST AScompanyNO00102843182 2199 7187 499
GOLOVIN AScompanyNO001028431807 1007 100
TOM TAXTH-TERJESENpersonNO00102843183 00010 0007 000
TOMMY CATO OLSENpersonNO001028431807 0007 000
JACOB PONNIAH RAJARATHINAMpersonNO001028431806 9586 958
MERRILL LYNCH INTERNATIONALcompanyNO0010284318296 8926 863
JAN AMUND HAUGSTADpersonNO00102843188 90315 7176 814
HANS HENRIK PEDERSENpersonNO00102843189 59216 1666 574
BESMIR HAJRApersonNO00102843183 50010 0466 546
KJELL INGE BJØRNSTADpersonNO001028431806 4106 410
BJØRN BOLLESTADpersonNO001028431806 4076 407
BOFA SECURITIES EUROPE SAcompanyNO001028431806 3896 389
ZAID RAED WARANpersonNO00102843181376 4236 286
KÅRE SKEDSMOpersonNO00102843188587 1266 268
LASSE JOHANSENpersonNO001028431806 0006 000
RINO ARILD JULIUSSENpersonNO00102843185 98711 9876 000
TROND KÅRE HOLTApersonNO001028431806 0006 000
OLE MARIUS HALDORSEN SAGMOpersonNO001028431805 9875 987
TOR INGE NARVIKpersonNO00102843181 9447 5445 600
GRZEGORZ PIOTR SLIWKApersonNO001028431805 5785 578
GUNN TALGØpersonNO001028431818 30023 7455 445
RENE SCHOU PEDERSENpersonNO001028431805 3535 353
OLE KRISTIAN KJOSBAKKENpersonNO001028431805 3005 300
SVEINUNG HOKSNESpersonNO0010284318305 3005 270
EVEN ØYEN ANDREASSENpersonNO001028431805 0835 083
ANNE BERGGRENpersonNO001028431805 0005 000
EINAR BOGpersonNO001028431805 0005 000
FRANTZ MICHAEL SMITH BERGGRENpersonNO001028431805 0005 000
GEIR STØLENpersonNO00102843185 00010 0005 000
KANAGARATNAM KANDASAMYpersonNO001028431805 0005 000
KENNETH REIDAR SANDANE LØYNINGpersonNO001028431805 0005 000
KJELL ROBIN SEPPOLApersonNO001028431805 0005 000
LUKASZ KIECANApersonNO00102843185 00010 0005 000
NINA RUDBERG TØRRESDALpersonNO001028431805 0005 000
PER GUNNAR KARSTENSON DAHLpersonNO00102843186 25011 2505 000
RONNY REIDAR PEDERSENpersonNO001028431805 0005 000
STEFFEN ROELpersonNO001028431805 0005 000
BJØRN EIRIK ENGELSKJØNNpersonNO001028431828 72433 3244 600
HOSSAIN MAHABUBpersonNO00102843182 5007 0004 500
ANNE MARGRETHE HODDEVIKpersonNO001028431804 4544 454
LAURITS MARTIN PEDERSEN STEENpersonNO00102843184 2008 6004 400
VAN SUI CERpersonNO001028431804 3864 386
FRODE KLINGANpersonNO001028431804 3014 301
JOHN AAGE KNUTENpersonNO001028431804 3004 300
MUHAMMAD AHSAN HARRIS KHANpersonNO001028431836 40840 6894 281
INGRID LOFTHUSpersonNO001028431804 1604 160
HASSAN BOUTAKHRITpersonNO001028431810 14014 2374 097
LIV SANDVEN AUGANÆSpersonNO001028431804 0004 000
ROBERT MOLTUpersonNO001028431803 8613 861
FAIAD ASADOLLAH HANIFIpersonNO001028431803 7003 700
JARLE-IVAN OTTEMOpersonNO00102843188 20011 8993 699
JENS KASPER HOLENpersonNO001028431803 4313 431
KEMAL METApersonNO001028431803 3003 300
EIRIK SOLHEIMpersonNO001028431803 2353 235
SWEDBANK AScompanyNO001028431839 06342 2833 220
GØRAN WIESE JOHANSENpersonNO001028431803 1003 100
KRISTIAN DRIVENESpersonNO00102843185 8008 9003 100
RICHARD KARUNAHARAN THEVARAJAHpersonNO00102843184093 5093 100
AMUND EIRIK STORELIpersonNO00102843186 94310 0003 057
LARS MARTIN BERGpersonNO001028431803 0003 000
LOURENZO NARCISE LABAYANpersonNO001028431803 0003 000
OKKE FRIEDEL JAN BLOEMpersonNO00102843186003 6003 000
OVE LØFSTRANDpersonNO001028431803 0003 000
TERJE FRØLANDpersonNO001028431803 0003 000
THOMAS PETTER MJØSUNDpersonNO00102843185003 5003 000
PAUL-VIDAR SJÅSTADpersonNO001028431817 00019 8272 827
SAMI ABDI ISMAILpersonNO001028431802 7562 756
ROY JIMMY JOHANNESSENpersonNO001028431812 7392 738
STIAN KOLSRUDpersonNO001028431802 6002 600
KEN GUTTORM EINVIKpersonNO001028431802 5062 506
OLAV MJAATVEDTpersonNO001028431827 50030 0002 500
RAGNAR ANTONSENpersonNO001028431810 00012 5002 500
VANMAR INVEST AScompanyNO00102843185003 0002 500
VYGINTAS JUCYSpersonNO00102843184 4746 9742 500
MATHIAS DRTINApersonNO001028431802 3452 345
ALVAR HAUGSENGpersonNO001028431802 2302 230
ALEKSANDER JAKOBSENpersonNO001028431802 2142 214
THE BANK OF NEW YORK MELLON SA/NVcompanyNO001028431834 04236 1982 156
SIMON RØSTADpersonNO001028431802 0402 040
BOFA SECURITIES EUROPE SAcompanyNO00102843184 2466 2782 032
ALEXANDER SULENpersonNO001028431802 0002 000
ANDREAS JESPERSENpersonNO00102843183 1755 1752 000
ARNE IVAR HANSSENpersonNO00102843183 9965 9962 000
ARNE-OVE KJØNÅSpersonNO00102843184 0006 0002 000
ARNLJOT AUGUST MARCONINI ALFSENpersonNO00102843182602 2602 000
GEBREKIROS KIFLE ABERApersonNO001028431802 0002 000
JOHAN PUSHPASEELANpersonNO00102843182 7004 7002 000
JOHNNY JONASSENpersonNO00102843183 1005 1002 000
LATIF FARAHIpersonNO001028431802 0002 000
MARIS KELLERSpersonNO001028431802 0002 000
NASER AHMAD NASERpersonNO00102843182 7254 7252 000
SIGVE BJØRHOVDE HEGGEDALpersonNO001028431802 0002 000
TERJE REITAN BOLLIpersonNO001028431802 0002 000
ESKIL KOLNESpersonNO001028431801 9291 929
DAG KALSETHpersonNO001028431801 8931 893
KRISTIAN MIDJÅSpersonNO001028431801 8001 800
OLE HENRIK BRÅTENpersonNO001028431801 7011 701
THIDAPHON NINTApersonNO001028431801 6661 666
LATEEF ADESOJI ADEKUNLEpersonNO00102843184 8786 5011 623
AKSA ILYASpersonNO001028431801 6001 600
THORBJØRN ROSLANDpersonNO001028431801 6001 600
WILLIAM TUNGpersonNO001028431801 5981 598
EDVIN RØVpersonNO00102843182 0003 5701 570
ANDREAS FAGERBAKKEpersonNO001028431801 5001 500
DAGFINN STAVpersonNO00102843184 0205 5201 500
KRISTOFFER KRISTOFFERSEN KVÆRNSTUENpersonNO001028431801 5001 500
SVEIN ERIK VENÅSENpersonNO00102843182 5004 0001 500
JAN ROGER TAFTØpersonNO00102843184 0005 4001 400
JØRN ERLING AMUNDSENpersonNO00102843181001 5001 400
HARALD STOKLANDpersonNO001028431801 3501 350
ØYVIND SØDERHOLMpersonNO00102843185 3336 6831 350
DHAI SABAHpersonNO00102843183 3004 6001 300
VILJAR ERSLAND MÆHLEpersonNO001028431801 2221 222
AYMAN FARES MUTASHARpersonNO00102843189 00010 2001 200
INGUN LUNDpersonNO001028431801 2001 200
MORTHEN DELIS HAUGEpersonNO001028431801 2001 200
SONDRE BRENDLØKKENpersonNO00102843182501 4501 200
SVEIN ARNE SELBEKKpersonNO00102843186001 8001 200
WADI DALEpersonNO001028431801 2001 200
ESPEN MELKEVIKpersonNO00102843181751 3741 199
FRANK BURUDpersonNO00102843181381 2511 113
TOR EINAR TJØSVOLLpersonNO00102843182 0003 1121 112
MARIT BENJAMINSENpersonNO001028431801 1001 100
TRYGVE JOHANNES KROKEDALpersonNO0010284318941 1941 100
STIAN ALEKSANDER DAHL TRULSENpersonNO001028431801 0301 030
ERNST RAIMOND KLUNGLANDpersonNO001028431811 0301 029
ALEKSANDER ERIKSENpersonNO001028431801 0001 000
ALF TORE SVEENpersonNO001028431801 0001 000
ARVE KRISTIANSENpersonNO00102843182 0003 0001 000
BEATE KRISTIN KROGHpersonNO0010284318501 0501 000
FRIDA ANGELICA NILSENpersonNO001028431801 0001 000
GEIR EILERT SØBSTADpersonNO001028431801 0001 000
HASINA KHOGYANIpersonNO001028431801 0001 000
HENRY EUGEN HANSENpersonNO001028431801 0001 000
JONALYN JANDOC LANDHAUGpersonNO001028431801 0001 000
JØRGEN TVIBERGpersonNO001028431801 0001 000
KJERSTI VALLOTTOpersonNO001028431801 0001 000
KRISTINA TEIGEpersonNO001028431801 0001 000
LINE JENNY GRØTERUD-BREDESENpersonNO00102843186001 6001 000
MAGNUS MORKpersonNO001028431801 0001 000
NASAR KHANpersonNO001028431801 0001 000
OSVALD ULEBERGpersonNO00102843182 0003 0001 000
OTTAR OTTESENpersonNO00102843186 0007 0001 000
STIAN AN TRANpersonNO001028431801 0001 000
OLA MYHRpersonNO00102843180975975
KJELL SOLÅSpersonNO00102843180900900
YNGVE INGEBRIGTSENpersonNO00102843181001 000900
MAGNAR TAMLAGpersonNO00102843180890890
BJØRGULF ESPETVEITpersonNO00102843187001 587887
MANO AScompanyNO00102843185 0005 858858
KASPER FLODBERG BÆKKEVOLDpersonNO00102843180835835
ASBJØRN LARSENpersonNO00102843182201 020800
AYLA RISHOVDpersonNO00102843180800800
GEIR OLAV EVENSENpersonNO00102843182001 000800
MARGIT IRENE VIKpersonNO00102843185001 300800
PEGDWENDE HERVE ZONGOpersonNO001028431865865800
ROBERT GRIMNESpersonNO00102843180800800
JENS HELGE JORUDpersonNO00102843180750750
HÅVARD WIIKpersonNO00102843180696696
IRENE SØRHAUGpersonNO00102843180656656
HÅVARD ONSØYENpersonNO00102843180650650
JANETT NERLAND ELVESETERpersonNO00102843180650650
JAN STÅLE KNUDSENpersonNO00102843180649649
THU TRANpersonNO00102843181 7642 378614

Topp 250 reduksjon

AksjonærTypeISINAksjer 2024Aksjer 2025EndringVerdi endring*
CITIBANK, N.A.companyNO0010284318519 6866 343-513 343
BROWN BROTHERS HARRIMAN & CO.companyNO0010284318242 4590-242 459
ARNE HELLESTØ AScompanyNO0010284318399 516210 347-189 169
TERJE OLSENpersonNO0010284318134 4000-134 400
SVEIN OLAV SÆTHREpersonNO0010284318107 7770-107 777
CATO SOLBERGpersonNO0010284318101 3480-101 348
MICHAEL ROBERT WILLIAM SIMPSONpersonNO001028431895 1420-95 142
RUNE HANSENpersonNO0010284318100 04125 041-75 000
DANSKE BANK A/ScompanyNO0010284318142 15279 725-62 427
OOI KEONG SIMpersonNO001028431861 0000-61 000
CHRISTOFER HEFFERMEHLpersonNO001028431860 0000-60 000
APRONIANA CELADES SAETHERpersonNO001028431879 68025 002-54 678
NORDEA BANK ABPcompanyNO001028431853 4837 892-45 591
LARS CARLMARKpersonNO001028431840 0520-40 052
ARVO DANIEL KRISTIANSENpersonNO001028431838 0950-38 095
HUGO ULVATNpersonNO001028431835 8000-35 800
IVAYLO STOYANOV NEDYALKOVpersonNO001028431835 0160-35 016
KÅRE RAGNAR AABERGpersonNO001028431835 0000-35 000
OLE JOHAN ØLVERSØYpersonNO001028431835 0000-35 000
KIND INVEST AScompanyNO001028431831 9360-31 936
ROAR KLØKSTADpersonNO001028431839 1207 500-31 620
THOMAS HOFSTAD PAULSENpersonNO001028431831 2950-31 295
ODD ARILD LUNDEpersonNO0010284318120 00090 000-30 000
RONO EIENDOM AScompanyNO001028431830 0000-30 000
MAMERTAS ALEKNApersonNO001028431825 5050-25 505
KRZYSZTOF PUCHALApersonNO001028431825 0000-25 000
MÆLAND HOLDING AScompanyNO001028431822 8500-22 850
DRIIV HOLDING AScompanyNO001028431822 0490-22 049
TOM NILSENpersonNO001028431822 0480-22 048
LUKASZ JAKUBOWpersonNO001028431849 38628 000-21 386
KBC BANK NVcompanyNO001028431852 28731 087-21 200
CITIGROUP GLOBAL MARKETS LTDcompanyNO001028431824 3703 493-20 877
ARNE FREDRIK HELLESTØpersonNO001028431820 0000-20 000
JONAS PEDERSEN JENSENpersonNO001028431820 0000-20 000
PETTER BUSETpersonNO001028431820 0000-20 000
TORBJØRN LØYPESTRANDpersonNO001028431820 0000-20 000
GRZEGORZ ANDRZEJ PAJDZIKpersonNO001028431839 75520 000-19 755
VOILÀ AScompanyNO001028431818 9900-18 990
RONNY INDREVOLL GUTTORMSENpersonNO001028431850 00031 303-18 697
POUL ERIK LAURITSENpersonNO001028431818 0000-18 000
HENNING VARLANDpersonNO001028431817 6590-17 659
ODD ERLING TOTLANDpersonNO001028431817 0010-17 001
DOMINIK ARTUR LANDOWSKIpersonNO001028431817 0000-17 000
TERJE JENSENpersonNO001028431816 9930-16 993
TOM EIVIND GANGENESpersonNO001028431816 4080-16 408
KJETIL BONDHUSpersonNO001028431816 1000-16 100
ARILD SALVESENpersonNO001028431816 0000-16 000
TORSTEIN ENEMARK BERGERSENpersonNO001028431815 2120-15 212
BENTE BRÅTENpersonNO001028431815 0780-15 078
FRODE MONSENpersonNO0010284318100 00085 000-15 000
MOHAMMAD JAMEELpersonNO001028431815 0000-15 000
OLE JONNY HANSSENpersonNO001028431825 00010 000-15 000
AVANZA BANK ABcompanyNO001028431897 05582 211-14 844
CHARLOTTE HANSENpersonNO001028431814 6780-14 678
BJØRN FREDRIKSBERGpersonNO001028431813 8000-13 800
SIGURD EMIL STRANDpersonNO001028431819 8987 100-12 798
FRODE REMØY WARHOLMpersonNO001028431812 6000-12 600
AMIR HOSSEIN ISHAQ ALIpersonNO001028431812 5670-12 567
PETTER TJØSTHEIM JACOBSENpersonNO001028431812 5430-12 543
TORE ERIKSENpersonNO001028431825 20012 700-12 500
OLAV LØNSETTEIGpersonNO001028431811 6700-11 670
MARIUS BAGOCIUSpersonNO001028431811 5950-11 595
MERRILL LYNCH INTERNATIONALcompanyNO001028431811 4930-11 493
ARVID HALVOR NYGAARDpersonNO0010284318111 474100 000-11 474
MORTEN SÆTHERpersonNO001028431811 3000-11 300
ROBERT SANDVIKpersonNO001028431811 3000-11 300
FINN ROGER DØVIGpersonNO001028431811 13344-11 089
ODD KARSTEIN FLØTREpersonNO001028431810 9160-10 916
KÅRE PEDER NORVIKpersonNO001028431810 6720-10 672
OLE PETTER RINGEpersonNO001028431810 2360-10 236
STEINAR RISTpersonNO001028431810 2300-10 230
ARNE CHRISTIANSENpersonNO001028431810 0420-10 042
CM CONSULT AScompanyNO001028431810 0000-10 000
ERIK BAKKEVIG PIENEpersonNO001028431810 0000-10 000
FLEMMING THYSSEN PEDERSENpersonNO001028431810 0000-10 000
HANS MARTIN STABBETORPpersonNO001028431810 0000-10 000
JAN SIGURD EGENESpersonNO001028431810 0000-10 000
JONAS STORBRÅTEN-SOLSTADpersonNO001028431810 0000-10 000
KJETIL VALDALpersonNO001028431810 0000-10 000
MEDIKOM AScompanyNO001028431810 0000-10 000
MORTEN KJELSRUDpersonNO0010284318110 000100 000-10 000
SHAD ZRAR AZIZ AHMADpersonNO001028431810 0000-10 000
VIGGO KRISTIANSENpersonNO001028431820 00010 000-10 000
AMALIE ELIASSEN ULVATNpersonNO00102843189 5870-9 587
ARNE MAGNAR HAUGLUNDpersonNO00102843189 0000-9 000
MILA KIARKHIpersonNO00102843189 0000-9 000
GÖRAN CARL THOMAS AHLpersonNO001028431829 20420 628-8 576
BERNT SIGBJØRN SLOGVIKpersonNO00102843188 0000-8 000
FREE INVEST AScompanyNO00102843188 0000-8 000
ULF REMI JOHANSENpersonNO001028431817 6009 600-8 000
HANS CHRISTIAN VÅLEN HENNØENpersonNO00102843187 9340-7 934
BENT LØDDINGpersonNO00102843187 8000-7 800
MUSTAF AJVAZIpersonNO00102843187 7240-7 724
ENM INVEST AScompanyNO00102843187 5000-7 500
MUNES SINGHpersonNO00102843187 4990-7 499
INGUND CHARLOTTE SVENDSENpersonNO00102843187 2840-7 284
PEDERSEN BETONGSAGING AScompanyNO001028431814 7577 632-7 125
ANDRZEJ SOBKOWICZpersonNO00102843187 0000-7 000
SANDER FROGNERpersonNO00102843186 8000-6 800
ARTURAS KISIELIUSpersonNO00102843186 60010-6 590
HELGE BAKKENpersonNO001028431810 0103 733-6 277
UBS SWITZERLAND AGcompanyNO0010284318669 514663 300-6 214
ERLEND EILERTSEN MOLDESÆTHERpersonNO00102843186 0760-6 076
ROAR JUULpersonNO00102843186 0000-6 000
TORBEN KRISTOFFER LIE ANDERSENpersonNO00102843185 9150-5 915
SVEIN HENRY AMUNDSENpersonNO00102843185 9000-5 900
BJØRN JOHNSENpersonNO00102843185 6440-5 644
FREDRIK EIDE OLSENpersonNO00102843185 5820-5 582
REC INVEST AScompanyNO00102843185 4200-5 420
MARIO RUI DA COSTA SANTIAGOpersonNO00102843185 3770-5 377
ØYVIND HELBERG STOKSTADpersonNO00102843185 2170-5 217
KÅRE MAGNE SALVESENpersonNO00102843185 0250-5 025
ÅRSTEIN TISLEVOLLpersonNO00102843185 0080-5 008
AJAIB SINGH BHARAJpersonNO00102843185 0000-5 000
ANDREAS LUNDEpersonNO00102843185 0000-5 000
BJØRN KRISTOFFERSENpersonNO00102843185 0000-5 000
BNP PARIBAScompanyNO00102843185 0022-5 000
ESPEN TILLpersonNO00102843185 0000-5 000
INGRID MERETHE HELLVIK WOODpersonNO00102843185 0000-5 000
PER LANDFALDpersonNO00102843185 0000-5 000
PETIA STEFANOVA SALAMONSENpersonNO00102843185 0011-5 000
WILLUMSEN FINANS AScompanyNO00102843185 0000-5 000
ØYVIND OSKAR AASBØpersonNO00102843185 0000-5 000
ERIK RAGNHILDRØDpersonNO00102843184 9990-4 999
MARIA THERESA LATAZA PEDERSENpersonNO00102843184 9800-4 980
HÅKON PER STRANDABØpersonNO00102843184 9220-4 922
HAHO AScompanyNO00102843184 7500-4 750
MARTIN BEILEGAARD HOLTEpersonNO00102843184 5000-4 500
EINAR HALLARAUNEpersonNO001028431811 5007 200-4 300
BJØRN STEVE EDIASSENpersonNO00102843184 2890-4 289
GJERT MONAR YNNESDALpersonNO00102843184 1460-4 146
FATEMEH PANJWANIpersonNO00102843184 1000-4 100
JON MAGNE FJELDSTADpersonNO00102843184 0800-4 080
ANDREAS BLØ SØLVBERGpersonNO00102843184 0000-4 000
AWAT AZARIpersonNO00102843184 0000-4 000
BJØRN TERJE SAGMOpersonNO001028431815 50011 500-4 000
MARIUS BARTUSEVICIUSpersonNO00102843184 0000-4 000
TOMMY CATO OLSENpersonNO00102843184 0000-4 000
TRYGVE KVAMEpersonNO00102843186 0452 045-4 000
VITALIJ KOZELpersonNO00102843183 9150-3 915
MANDIP KAURpersonNO00102843183 9050-3 905
ANNLAUG MØGSTER MIKALSENpersonNO00102843183 9000-3 900
JON HELGE ØKLANDpersonNO00102843183 7990-3 799
FAIAD ASADOLLAH HANIFIpersonNO00102843183 7000-3 700
DANIEL SEBASTIAN BARBOSA DA SILVApersonNO00102843183 5320-3 532
YNGVE MARIUS BORLAUGpersonNO001028431810 0006 474-3 526
OLE OSKAR ROSTVEIT HEILANDpersonNO00102843183 705190-3 515
HENNING MAGNUS ASLAKSENpersonNO00102843187 4193 919-3 500
KJETIL SOLHEIMpersonNO00102843183 5000-3 500
SVEIN BERNTSENpersonNO00102843183 5000-3 500
JENS KASPER HOLENpersonNO00102843183 4310-3 431
LIAM LEANDER MYNTTINENpersonNO00102843183 4011-3 400
ROBERT LORVIKpersonNO00102843183 3700-3 370
KIM LEON NILSENpersonNO00102843183 3280-3 328
KRISTIAN MIDJÅSpersonNO00102843183 3000-3 300
JON-GEIR IVERSENpersonNO00102843183 2800-3 280
IVER SØDAL GJENNESTADpersonNO00102843183 2720-3 272
HALGEIR IVERSENpersonNO00102843183 2700-3 270
EIRIK SOLHEIMpersonNO00102843183 2350-3 235
SINDRE ANHOLT ANDERSENpersonNO00102843183 2230-3 223
EINO JUHANI OLTEDALpersonNO00102843183 1770-3 177
KRISTIAN JENSENpersonNO00102843183 1500-3 150
BARHA AFTABpersonNO00102843183 0870-3 087
FRODE RIISEpersonNO00102843183 0550-3 055
JENS PETTER HANSENpersonNO00102843183 0280-3 028
ALI REZA AMIRIpersonNO001028431813 00010 000-3 000
ANNE SINDING-LARSENpersonNO00102843183 0000-3 000
CAROLINA SUAREZ SEJASpersonNO00102843183 0000-3 000
GOGANG AScompanyNO001028431810 0007 000-3 000
IVAR SKARSTEINpersonNO00102843183 0000-3 000
OLE ARILD OSMUNDNESpersonNO00102843183 0000-3 000
PIOTR TOMASZ KARBOWSKIpersonNO001028431814 64511 645-3 000
SISSEL-KARI SAUR HOLSTpersonNO00102843183 0000-3 000
TERJE FRØLANDpersonNO00102843183 0000-3 000
TOT INVEST AScompanyNO00102843183 0000-3 000
JAN-ÅKE ÖRJAN WESTERGRENpersonNO00102843182 9360-2 936
ERIK MORTEN ØVERLIpersonNO00102843182 8800-2 880
JOSTEIN ØVERGÅRD EKRANpersonNO00102843182 8000-2 800
JOHN ARILD HANDELANDpersonNO00102843182 7900-2 790
KENNETH EFTELANDpersonNO00102843186 7864 067-2 719
MILAN CVETKOVICpersonNO00102843182 820107-2 713
LASSE JOHANSENpersonNO00102843182 7000-2 700
PETTER KVERNBERGpersonNO00102843182 6820-2 682
KNUT ASLE GEITLEpersonNO00102843182 5640-2 564
BÅRD HEKSUMpersonNO00102843182 5000-2 500
EIVIND TURØYpersonNO00102843182 5000-2 500
ERLEND ANDREAS KIHLE ATTRAMADALpersonNO00102843182 5000-2 500
FRANK HOLEpersonNO00102843182 5000-2 500
MOHAMMED MAJEED RASHID ZANGANApersonNO00102843182 5000-2 500
PER ARNE HAUGEpersonNO00102843182 5000-2 500
JO FLÆGSTADpersonNO00102843182 4720-2 472
SVEIN JOAR WÅGØpersonNO00102843182 4100-2 410
GEIR-KÅRE LORVIK HAMLOTTpersonNO00102843182 4000-2 400
SUROJ SHRESTHApersonNO00102843182 4000-2 400
SHIRWAC HERSIpersonNO00102843182 3950-2 395
VAN SUI CERpersonNO00102843182 3860-2 386
MATHIAS DRTINApersonNO00102843182 3450-2 345
GUNNAR STRØMpersonNO00102843182 3000-2 300
PER HAUGpersonNO00102843182 2900-2 290
LARS JOHAN DANIEL MOBERGpersonNO00102843182 2700-2 270
LARS TANDBERG-JOHANSENpersonNO00102843182 2500-2 250
ALEKSANDER JAKOBSENpersonNO00102843182 2140-2 214
JARLE TIDLUNDpersonNO00102843182 2000-2 200
OLAV SKÅRpersonNO00102843182 2000-2 200
GM ENTREPRENØR AScompanyNO00102843182 0550-2 055
ALVIN TØNDER MØYLANDpersonNO00102843182 0000-2 000
ARNE EGIL THORSVIKpersonNO00102843182 0000-2 000
FRODE FLÆSLANDpersonNO00102843182 0000-2 000
GÖKHAN BOZKURTpersonNO00102843182 0000-2 000
MORTEN SURDALpersonNO00102843182 0000-2 000
REIJO JUKKA KANGASpersonNO00102843182 0000-2 000
ROBERT NYSTADpersonNO00102843182 0000-2 000
SIGMUND TELLEF STØLEpersonNO00102843182 0000-2 000
TERJE REITAN BOLLIpersonNO00102843182 0000-2 000
TOR INGE JØSSANGpersonNO00102843182 0000-2 000
TRULS LARSENpersonNO00102843182 0000-2 000
ØYSTEIN JACOBSENpersonNO00102843182 0000-2 000
YNGVE LIENpersonNO00102843181 9900-1 990
GEIR WIKSÉNpersonNO00102843181 9830-1 983
KINE HAGBERG THURESSONpersonNO00102843181 9800-1 980
BJØRN GEORG BLOMSKØLDpersonNO00102843182 00051-1 949
JOACIM RANNEMpersonNO00102843181 9410-1 941
THANARATNA RATNASABAPATHYpersonNO001028431811 93910 000-1 939
EDWARD LYLEpersonNO00102843181 9000-1 900
RUBEN LUNDEpersonNO00102843181 9000-1 900
ODD ERLING KRISTOFFERSENpersonNO00102843181 8940-1 894
DAG KALSETHpersonNO00102843181 8930-1 893
WENCHE LEHNpersonNO00102843181 8820-1 882
SOLLOR INVEST AScompanyNO00102843181 8300-1 830
FRODE SØRLIpersonNO00102843181 8230-1 823
J.P. MORGAN SECURITIES PLCcompanyNO00102843181 8070-1 807
TROND EINAR BRENNEpersonNO00102843181 7000-1 700
JAN MAGNE KARLSENpersonNO00102843181 6500-1 650
THORBJØRN ROSLANDpersonNO00102843181 6000-1 600
ANNETTE NIELSENpersonNO00102843181 5100-1 510
BJØRN REIDAR UTGÅRDENpersonNO00102843181 5000-1 500
GEIR EINAR IDDELANDpersonNO00102843182 000500-1 500
JOHAN PETTER IVERSENpersonNO00102843181 5000-1 500
KNUT ARNE SKAGApersonNO00102843181 5000-1 500
KAI OVE KRISTIANSENpersonNO00102843181 4800-1 480
WILLIAM ANTON LEO WALLENTINpersonNO00102843181 4620-1 462
JOEL ARQUILLA CALDERONpersonNO00102843181 4490-1 449
STEPHAN VINCENTS KNOPPpersonNO00102843181 4290-1 429
HÅKON AMUNDSEN HVEEMpersonNO00102843181 4000-1 400
KAMILLA KROGHpersonNO00102843181 4000-1 400
JARAND PALANIAPPANpersonNO00102843181 3970-1 397
CARINE LØVLIENpersonNO00102843181 3640-1 364
HARALD STOKLANDpersonNO00102843181 3500-1 350
TERJE HANSENpersonNO00102843181 3588-1 350
WILLI EEMIL NEVALApersonNO00102843181 3000-1 300
* Verdi endring bruker sluttkurs/pris for 2025 når den finnes. Aksjeendringen er fortsatt hovedmålet.